cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pozna katera Linea snela?

clock-img

22.01.2007, 20:11

clock-img

Anja**

pencil-img

323

Zadeva bi naj potekala v Celju, "seanse" telovadbe so kar drage (no vsaj meni 50 obiskov je 200.000 sit - v € preračunajte same  user posted image  )

Telovadi pa se pod neko posebno lučjo... Pozna katera?

Samo informativno me zanima, če ima katera izkušnje s to zadevouser posted image

LP

clock-img

22.01.2007, 20:33

clock-img

total

pencil-img

4453

Nimam izkušenj,sm pa slišala in ful hvalijo,zelo zadovoljiv rezultati,sam cena je kr visoka.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

22.01.2007, 23:01

clock-img

Bonnie_RR

pencil-img

5189

Js malo poznam zadevo, ker sem nekaj časa hodila tja.

Zdej ne vem, kakšen paket si vzela. Osnovi je telovadba + savna. Ko prideš, greš v termo slim za 30 minut telovadit, potem se greš stuširat, nato pa še v jono savno za 15 minut telo razstrupit, spravit ven odvečno vodo itd. Po tem se najmanj 2 uri ne smeš stuširat, ker zabiješ pore.
Ko prideš in ko si konec s programom, se vedno stehtaš.
No, to je osnovno, lahko imaš pa še ostale terapije.

Js sem hodila od aprila do septembra, potem pa nisem več mogla (preselili smo se, faks, tamali... enostavno ni časa). Rezultati so vsekakor vidni (predvsem na obliki telesa). Če se zraven držiš še pravilnega prehranjevanja (tu sem bila malo manj uspešna), je uspeh še hitreje tu.

V bistvu pri tej stvari ne gre toliko za kg, temveč v prvi vrsti za cm. Vsakih 10 terapij te premerijo in vidijo, kje grejo cm dol, kje ne. Meni je šlo precej cm dol (prek 80) in se je res poznalo. Tud strije so mi precej zbledele. Zdaj, ko ne hodim več, pri kg ni neke razlike, je pa žal v obliki telesa. Se pozna, da nič več ne migam...

LP


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

clock-img

22.01.2007, 23:23

clock-img

Anonimen

Če ne špeha, ti stopi vsaj € user posted image

clock-img

23.01.2007, 07:00

clock-img

hariba

pencil-img

1387

Ja obstajata vzdrževalni in shujševalni program. Če si že kdaj hodila in če imaš do 5 kg preveč te dajo na vzdrževalnega. 32 000 sit je bil vzdrževalni lani, hoditi je bil treba 3 meseca 2 obiska na na teden 1 uro. Jaz sem hodila predlani v Celju na vzdrževalnega in v treh mesecih izgubila 6 kg. Pol ure delaš vaje, ki ti jih kaže 1 zaposlena tam pod lučjo v nečem, ki zgleda kakor iglu. Ta luč ti segreje mišice tako da se maščoba začne takoj topit, sicer bi rabila 25 minut se ogrevat, da bi se začele zaloge porabljat. Po telovadbi greš pod tuš in nato v savno za 20 min. Na začetku ob prihodu in ob odhodu iz studia te stehtajo. Jza sem običajno okrog 70 dag izgubila v tisti uri. Predno pa sploh začneš z obiski ta ap temeljito pregledajo, razložijo vse kar moreš vedet in izdelajo individualni program hujšanja. To pomeni dieto prilagojeno tvojemu življenskemu stilu.
Če ti to finance dopuščajo ti priporočam, meni je bilo fajn. Zmeraj sem še malo z žensakmi poklepetala, tako da je to zame bil še družabni dogodekuser posted image .

clock-img

24.01.2007, 22:51

clock-img

Allia

pencil-img

251

Tudi mene zanima ta linea snela in sem že razmišljala, da bi hodila ko pridem na zeleno vejo s kešom.
Mislim da je tudi v LJ in Novi Gorici.Ne vem pa kakšne cene imajo tu.
Če katera ve, bi prosila da nas malo seznaniuser posted image

clock-img

24.01.2007, 22:56

clock-img

eya

pencil-img

4615

Jaz nisem hodila, sem pa slišala same dobre stvari. Je pa res, da se moraš zraven tudi zdravo prehranjevati (ampak to ne pomeni stradati).

Pa, če se ne motim, ti dajo neko garancijo, da boš res shujšal določeno štv. kg?

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

25.01.2007, 13:04

clock-img

Bonnie_RR

pencil-img

5189

Punce, tule je link:

www.lineasnella.si

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

clock-img

23.08.2007, 13:49

clock-img

Anonimen

ja, cca. 800€ pride, če hodiš 3 mesece, cca. 2 na teden..

Men bi to kar prav prišlo, glede na to, da me je sam trebuh - ostalo je ok. Sam kaj pa vem.. Mal velik denarja je.. user posted image user posted image

Bi blo fajn itak kej migat začet, pa bo mogoče tud tko šlo kej stran.user posted image

clock-img

03.09.2007, 13:12

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Mene pa zanima če je pol po tej terapiji kateri uspelo v pol leta ostat takšna kot je bila takoj po končani terapiji? 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

03.09.2007, 21:54

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Tudi jaz sem bila tam na izračunu. Nisem prav grozno debela ampak elegantno popolnjena in mi je zaračunala za 2 meseca 160 000 starih tolarjev. Meni finančno ni zneslo in sem se rajši odločila za Herbalife kar se je izkazalo za pametno. Me pa res zanima kako je pol leta po terapiji?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem