cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pozitiven ali?

clock-img

18.03.2023, 18:33

clock-img

Anonimen



user posted image
Kaj se vam zdi. Gornji je negativen. Kaj pa spodnji? Črta se je pokazala pred tistimi slavnimi 10 minutami. Evaporacija? Včerajšnji popoldan.Noro je, da sem delala danes s prvim jutranjim in ni bilo nič. Edino če sem vsa zaspana kaj naredila narobe...Aja baby-check...

clock-img

18.03.2023, 18:41

clock-img

Anonimen

Js črtico tudi vidim, ampak moram povedat, da se mi je žal pri baby check testu že zgodilo, da je bil lažno negativen in za kar nekaj takih zgodb sem slišala :( sploh če ni bilo takoj v 5 min
Vseeno pa upam, da v tvojem primeru ni tako in držim pesti, da bo v naslednjih dneh test pozitiven! ❤️

clock-img

18.03.2023, 18:44

clock-img

Filofka

pencil-img

2

Bilo je takoj...

clock-img

18.03.2023, 19:11

clock-img

Filofka

pencil-img

2



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Js črtico tudi vidim, ampak moram povedat, da se mi je žal pri baby check testu že zgodilo, da je bil lažno negativen in za kar nekaj takih zgodb sem slišala :( sploh če ni bilo takoj v 5 min
Vseeno pa upam, da v tvojem primeru ni tako in držim pesti, da bo v naslednjih dneh test pozitiven! ❤️




Bilo je takoj.

clock-img

19.03.2023, 17:31

clock-img

Anonimen

Aja, sem razumela kot, da ni bilo v petih minutah, ker si omenjala evaporacijo :) potem pa mislim, da bo hitro še kakšen drug pozitiven :)Si že ponovila? 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem