cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Power Point

clock-img

06.09.2006, 22:58

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

punce živjio. eno vprašanje imam, ker ne znam sprintat.user posted image

v power pointu mi je svakinja poslala eno vabilo. odpre se prezentacija, je samo 1 stran. ampak lahko klikam kje hočem in kaj hočem, sploh mi ne da možnosti sprintat. pa če shranim datoteko, jo tud noče shranit kot prezentacijo ampak jo dene pod "vse datoteke". mislim butasto.user posted image
s power pointom sicer ne delam preveč, čist zelen začetnik pa tud nisem. sedaj pa ne vem kako naj to še probam sprintat. mate kakšno idejo???
probala sem tud s print screen pa tud ne gre. sem že direkt jezna, ker mi ne rata. user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.09.2006, 10:04

clock-img

GATA

pencil-img

550

Res je čudno. Pa drugače ti printer funkcionira ok?

clock-img

07.09.2006, 11:48

clock-img

Anonimen

Kira, če ima datoteka končnico pps, jo spremeni v ppt. Potem se ti bodo na vrhu ekrana pokazale orodne vrstice...

clock-img

07.09.2006, 12:28

clock-img

GATA

pencil-img

550

Če dokument odpiraš prav v MS POWER POINT potem ni važno kakšno končnico ima.

clock-img

07.09.2006, 12:30

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

sem probala tud to. pa ne gre. zgleda da je zaklenjena datoteka. shrani jo samo pod "vse datoteke".

gata. a ti mene maj zaj.user posted image ?? ziher da dela. jaz nimam printer, jaz mam mašinco.
sicer pa ne da natisnit računalnik - enostavno ne gre. ne odpre se nobeno okence, nobenega poziva ni alik ako ti naj razložim. z desno tipko - ko klikam sam barvo lahko spreminjam pa drugo nič.
mislim, da je tako shranjeno, da ne gre. sam kako to zaobit???

clock-img

07.09.2006, 12:33

clock-img

GATA

pencil-img

550

Skuzi KIRA user posted image  sam treba je pr osnovah začet.

Drugač bi blo pa treba vidt. Če mi pošlješ lahko še jaz pogledam.


tinpri@siol.net

clock-img

07.09.2006, 12:34

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

hvala sem že pogruntala.  user posted image user posted image user posted image user posted image sem ga skrekala. kako pa to gre ti pa ne povem. user posted image user posted image user posted image user posted image

LP

< Sporočilo je popravil KIRA -- 7.9.2006 12:39:02 >

clock-img

07.09.2006, 12:49

clock-img

GATA

pencil-img

550

IZVIRNO SPOROČILO: KIRA

kako pa to gre ti pa ne povem. user posted image user posted image user posted image user posted image

LP



Kira nč hudga, se bodo pa nate obračal za nasvete user posted image user posted image  zdej k si expert user posted image user posted image user posted image  


clock-img

07.09.2006, 12:50

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

to pa še zdaleč ne. sem samouk. o programiranju nimam pojma. vsaj tem modernem. moji začetki segajo še v čase ZX spectruma pa commodoreja pa tko... DOS generacija, saj veš...

LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem