cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Potrebujem spodbudo

clock-img

18.01.2006, 10:14

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Vedno samo prebiram ta forum, vas občudujem, nič še nisem napisala. Zdaj me pa že nekaj časa žre v sebi, da moram tudi jaz shujšati. Pa de ne boste mislile, da moram izgubit le par kg. Uhhh, ne. O št. raje ne govorim.
A kaj, ko nekako ne najdem prave volje, odločnosti, da bi začela. Saj hujšala sem že milijonkrat, poskusila vse mogoče diete, a večinoma hitro obupam. Od kar pomnim, neki hujšarim, ali pa vsaj razmišljam o tem.
Nisem zadovoljna s sabo, včasih se skorajda mrzim. Slabo mi je v moji koži in vem, da moram nekaj storiti zase. Povejte mi,kako ste vi zbrale moč, od kod vam spodbuda?
Jaz jo nujno potrebujem.
Poznam to 90 dnevno dieto, sem pred časom hujšala po njej, zdržala 1,5 meseca in mi je šlo kar fajn dol.
Ne vem, kako se naj lotim diete, katere, ker vem, da če mi bo že uspelo shujšai, se bom morala vse življenje pazit...
Ima katera kako pametno misel, nasvet zame? 

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

18.01.2006, 10:18

clock-img

Anonimen

Veš, tudi jaz bi rabla vspodbudo, pa je tudi nikakor ne najdem. Tudi jaz bi rada dala nekaj kil dol pa mi nikakor ne rata. Nisem karakter za hujšanje in konec. Ne vem kaj naj naredim. Pred kratkim sem spet pridelala skoraj 3 kile in jih prav čutim kako jih nosim s seboj.
Vem da ti s tem nisem dala nobene mutivacije, a žal se ti kar pridružujem pri problemu.

Mogoče pa tudi nama kdaj uspe.   LP

clock-img

18.01.2006, 10:19

clock-img

Anonimen

Jaz imam nasvet. Zdajle ful hodi po razprodajah, pojdi v kabine pomerjat stvari. In vsakič se boš zgrozila, kakšna da si in da ti nič ni prav. Pa to kar pogosto počni. In potem glej malo druge punce okoli sebe, kako so fletno zrihtane. In ko se boš dovolj "zagravžala" sama sebi, bo čas, da se vzameš v roke in začneš hujšat z nami 1. marca po 90-dnevni ločevalni dieti.
Tako nekako je šlo pri meni. Sem pa rabila kakšna 3 leta, da mi je potegnilo. Drugače bom pa jaz tudi vse življenje morala paziti kaj oz. kako jem. Smo pač nekateri take "sreče". Ampak prvi korak je, da imaš tega svojega telesa dovolj, ker to nisi ti.

clock-img

18.01.2006, 10:20

clock-img

total

pencil-img

4453

Pridruži se puncam tle gor ko so začele hujšat in se med sabo zelo spodbujajo,probajuser posted image .

clock-img

18.01.2006, 10:21

clock-img

total

pencil-img

4453

Splišni kaj spet boš začela?

clock-img

18.01.2006, 10:24

clock-img

Anonimen

Ja, 1. marca, po tri-mesečnem premoru. Moram nujno še kakšnih 5 kil dol spravit.

clock-img

18.01.2006, 10:28

clock-img

Anonimen

Verjetno ti je res lahko motivacija, da gledaš kakšen lepe stvari po trgovinah ali pa punce, kako nosijo ozke kavbojke, pa oprijete majčke ali pa poleti majčke brez rokavov, take kot moška sp. majica, bele, na kavbojke. To je meni ful všeč, moram takoj oblečt, čim bo dovolj toplo user posted image

Drugače pa kepa, če imaš res preveč kil, veš, da ni dobro za zdravje. Morda se ti zdaj še ne pozna, se lahko pa kaj kmalu.  S tem se ni za hecat.  Pa veliko bolj zadovoljna boš s sabo, to itak, samo spravit se ne moreš k dejanju. Hja, kaj pa vem, res ko bo želja dovolj močna, da ti v glavi potegne, sicer bolj težko.

Aja, Spliš, jaz ne vem, če bom sploh marca začela spet, zaenkrat sem zadovoljna s tem, kakršna sem, edino, če se ne bom do takrat zredila. Do zdaj se še nisem.

clock-img

18.01.2006, 10:31

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Kepa*, kaj naj ti rečem?
Jutri je beljakovinski dan, torej začetek cikla naše 90-dnevne diete. Ne razmišljaj preveč in se nam pridruži. Zgubiti nimaš kaj. Me te bomo pa spodbujale še pa še, boš videla.
Za motivacijo, ja , točno to, kar ti je napisala Splišni.
Pa še nekaj imej v glavi: čez 90 dni (torej 3 mesece) bo v zraku pomlad, ptički bodo peli, sonček bo sijal, me bomo pa paradirale okrog v kavbojkah in oprijetih majčkah, zadovoljne same s sabo in s svojo novo podobo.user posted image
No?

clock-img

18.01.2006, 10:42

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Taška, veš, sem res razmišljala, da bi se vam pridružila, a ne vem, če lahko kar tako sredi cikla. Mi je pa žal, da nisem začela z vami. vidim pa, da se trenutno ne formira nobena druga skupina.
Mogoče bi mi res uspelo, če bi tukaj dobivala vsakodnevno dozo spodbude.

Ne mogoče bi mi, ampak mora mi!  

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

18.01.2006, 10:49

clock-img

rikica

pencil-img

294

IZVIRNO SPOROČILO: taška30.
Pa še nekaj imej v glavi: čez 90 dni (torej 3 mesece) bo v zraku pomlad, ptički bodo peli, sonček bo sijal, me bomo pa paradirale okrog v kavbojkah in oprijetih majčkah, zadovoljne same s sabo in s svojo novo podobo.user posted image
No?


Taška30-to si pa tako lepo napisala,da sem še večjo voljo dobila do hujšanjauser posted image user posted image user posted image

clock-img

18.01.2006, 10:49

clock-img

Anonimen

Meni je bla motivacija že to da sem si ubila v glavo da moje telo ne rabi toliko hrane kot bi jo sama rada požrla. Jaz upam da ti uspe!!!!

Pa še to a misliš da boš edina ki se boš mogla nazaj držat pri hrani in merkat da neboš spet prišla nazaj na stare kile??? O ne, veliko nas je takih ki se s tem prebijamo čez vsak dan pa da ti povem da danes sploh ni več tako težko ko pogledam svojo postavo ...je zadostna motivacija da ne grem v hladilnik po kup materiala za pred TV.  Samo začet moraš in VSTRAJAT!!!

clock-img

18.01.2006, 10:52

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Saj ni sredi cikla. Cikel se obrača na 4 dni, saj to veš. Torej jutri se začne nov. Lej, nekatere so že dale dol 5 kil, druge le 1-2, torej ni to zdaj ne vem kaj, da nas ne bi mogla dohitet. Saj je nam tudi hudo, veš, sploh pri teh sadnih dnevih, ko jamramo in jamramo. Ampak s skupnimi močmi gre lažje.

Glej, ti pojdi danes lepo v trgovino, si kupi kak lep šnicelček, zelenjavo in solato za jutri, pa nekaj sadja. Danes z največjim užitkom pojej še kaj prepovedanega (samo nas danes ne dražit s temuser posted image ), jutri pa štartamo. Čez 1 teden ti bojo hlače že malo ohlapne, boš videla, kak dober občutek bo.

Računamo nate!

clock-img

18.01.2006, 11:05

clock-img

tiktak

pencil-img

268


IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Taška, veš, sem res razmišljala, da bi se vam pridružila, a ne vem, če lahko kar tako sredi cikla. Mi je pa žal, da nisem začela z vami. vidim pa, da se trenutno ne formira nobena druga skupina.
Mogoče bi mi res uspelo, če bi tukaj dobivala vsakodnevno dozo spodbude.

Ne mogoče bi mi, ampak mora mi!  



Tako se govori! Pa pridruži se nam, sploh ni tako težko samo odločit se moraš!

clock-img

18.01.2006, 11:15

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Jaz tudi že vse življenje hujšam, sem enkrat zgubila precej čez 30kg, pa sem jih po nosečnosti in porodu tudi kar nekaj pridelala nazaj. Skratka, zdej sem se pa odločla, da je konc s širokimi majcami in vsakič večjo številko hlač in sem začela z 90D. V 15 dneh sem zgubila skor 5 kg, in ti povem, da je to najboljša motivacija.
Tudi jaz te vabim, da se nam z jutrišnjim dnem pridružiš, ker oklevanje nikoli ni dobro - boš vidla kako se boš fajn počutila ko boš nekaj naredila zase. Sicer pa se ODLOČNE nonstop podpiramo, vodimo tudi evidenco izgubljenih kg, in nobene ne izpustimo kar tako mimo (beri: ne sme kar obupat nad dieto)- se mora vsaj vsak torek javit, ko imamo tehtanje.
No, sicer pa boš sama videla, se nam kar jutri pridruži, pa veselo kile dol.
pozdravček

clock-img

18.01.2006, 11:22

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Glej-veš da imam večji problem kot ti.Sicer sem to 90 dnevno dieto sama poskusila ampak meni sadje ne sede in konec.user posted image
Zaradi tega sem se odločila za osebnega trenerja (ki je by the way ful dober tip), da mi bo dieto napisal in me kontroliral pri vajah v fitnesu.
Sama pač rabim strokovno obravnavo, nimam se kaj špilat več.PA kontrolo nad sabo.user posted image
Cene niti niso tako pretirane kakor se sliši, tako ,da upam da rata.Bom poročala kako se obnese, ti pa to že sedaj svetujem.
LP,
Sibil

clock-img

18.01.2006, 11:56

clock-img

drus013

pencil-img

53

lahko ti povem, da nisi edina ki tako razmišla kot ti Kepa, več nas je takih, samo rečt je zdaj. Midve z Ronjo sma tudi štiri dni za ostalimi, pa se vseeno skupaj spodbujamo. Verjami gre lažje, splloh ne moreš verjet kolko lažje. Ko si najbolj v krizi se vsedeš za računalnik, pa vidiš, da tudi ostali preživljajo težke čase, pa maš še več volje.
Verjemi mi, poznam tvoj problem in skupaj ga lahko rešimo, samo pridruži se nam.
Vsem ostalim pa,HVALA PUNCE!

clock-img

18.01.2006, 12:08

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Torej kepa*, a si od jutri naprej z nami ODLOČNIMI.
Daj vsaj poskusi, boš vidla, da ti bo šlo.


pozdravček

clock-img

18.01.2006, 12:40

clock-img

Anonimen

Kepa, jaz sem tudi prejšnjo rundo začela pozneje kot ostale hujšarice, pa je bilo prav fino. Res je super, ko se spodbujaš. Saj ko bodo odločne nehale, bom pa že jaz začela, pa morda še kakšna. No, al bina pravi, da je že lepa. Škoda.user posted image  

clock-img

18.01.2006, 12:50

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

18.01.2006, 12:58

clock-img

Anonimen

Tole forumsko hujšanje je najboljša motivacija! Pa tudi dieta je fajn, predvsem, če imaš rada veliko sadja in zelenjave. Čeprav dvomim, da bom veliko shujšala, ker je moj metabolizem očitno drugačen (ampak to sem itak že vedela), se grem, ker nekaj gre pa zagotovo dol. Dieta ni ostra, dovoliš si lahko resnično vsega. Jaz ti res svetujem, da se nam pridružiš jutri. Kaj potem, če smo dva tedna pred tabo, če ne drugega, bom jaz zagotovo nadaljevala naprej s kako pravo dieto še tistih 14 dni, ki ti bodo ostali na koncu. user posted image

clock-img

18.01.2006, 14:36

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Kako se moraš zraven spravit, ti je že splišni povedala (razprodaje, druge punce - ko jih vidiš, si reči: če one lahko, zakaj ne bi še jaz?

Jutri se nam pa le pridruži - nič hudega, če začneš 19 dni kasneje, boš pač toliko dlje hujšala, kot pa me. Te bomo pa vsekakor spodbujale do konca.

clock-img

18.01.2006, 21:29

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Evo, kot sem že v zgornji temi napisala, se z mojim dragim jutri pridružujeva ODLOČNIM pri 90-dnevni dieti.

Sibil, meni je pa ta dieta ravno zaradi sadja všeč, ga obožujem.
Dvomim, da imaš ti večji problem kot jaz. Jaz sem se na porodniški še dodatno ful zredila in to res ne vodi več nikamor. Saj sama veš, kako je.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

18.01.2006, 21:39

clock-img

Anonimen

Kepa, pri meni je bilo isto kot pri tebi - in to še 16 dni nazaj. Pa sem se enkrat brezveze obrnila na tale forum in se bolj kot ne brezveze prijavila v hujšanje.

Te punce me zdaj tako držijo gor, da sploh nimam želje po grehu. Saj veš, da bi ga morala spovedat, pol pa me bo strah, kaj bosta Al bina in Splišni rekli - oni dve sta še posebej šarfni. user posted image  Še bolj pa me je razjezilo, ko je ena od njiju rekla, da stavi, da ne bo niti ena prišla do 90 dne. No, ne razjezilo, dalo mi je dodatno motivacijo, samo da jima dokažem, da se motita. user posted image user posted image

Torej, od jutri štartaš. Brez pardona. Naslednji teden boš vesela, da si se tako odločila.

clock-img

19.01.2006, 07:33

clock-img

Anonimen

user posted image  bravo kepa in tvoj, bravo, skutica, bravo vse punce, držte se. Pomlad in poletje prihajata, me bomo lahko pa v mini majčkah paradirale user posted image

Spliš, zakaj je škoda ker sem že sama sebi lepa? user posted image

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem