cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Potenje

clock-img

29.03.2007, 12:11

clock-img

nelly

pencil-img

172

Pozdravljene.Zanima me namreč, če ima katera podobne težave kot jaz.Sem 6m po porodu in se neverjetno potim, že ob malem naporu sem vsa potna.Prej se nisem nikoli ali je povezano kaj s tem ali pa imam mogoče kaj z ščitnico.Zelo me moti in ne vem kako se naj tega znebim?

clock-img

29.03.2007, 12:39

clock-img

Samoyedka

pencil-img

536

Jaz sem dobrih sedem mesecev po porodu in so se mi kar hitro pojavile podobne težave- potim se ko pujsek, tuširam 3x na dan, ker sem po najmanjšem naporu smrdela do neba user posted image , prej nikoli. O tem, da ni pomagal noben deo, milo, umivanje, robčki itd.. ne bi niti govorila. Sem stopila do svoje zdravnice, naj me da na pregled za tsh (ščitnico) in izvidi so bili čisto OK. Verjetno je vsa stvar pač posledica hormonskih sprememb, kaj pa vem. Jaz sem si trenutno nabavila Vichy roll-on, in zaenkrat deluje. Se mi vsaj med obiski ni treba letet umivat, kot sem se prej...groza user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...

clock-img

29.03.2007, 12:42

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Tudi jaz sem se ogromno potila še leto dni po porodu (obdobje dojenja).

Ne skrbi, bo minilo user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

29.03.2007, 12:44

clock-img

Naty_ka

pencil-img

2255

Verjetno so to hormonske spremembe. Tudi pri meni je bilo tako. Noben deodorand mi ni pomagal in kar naprej sem se potila. Potem pa se je kar naenkrat nehalo. Mislim da nekje po enem letu je bilo že vse ok.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

clock-img

29.03.2007, 15:59

clock-img

Miška76

pencil-img

365

Ne skrbi, če dojiš je to....to.Ko boš prenehala dojiti, se bo vse normaliziralo, do takrat se boš pa morala malo večkrat na dan stuširati.

clock-img

29.03.2007, 17:50

clock-img

jooly

pencil-img

932

Jaz sem se potila, kljub temu da nisem dojila. Sploh prve tedne, ko sem še lovila ritem in me je kar oblivalo ko sem pevijala, ko sem oblačila... ampak vse mine user posted image  
ampak smrdela pa nisem!! user posted image

clock-img

29.03.2007, 18:38

clock-img

nelly

pencil-img

172

Ja ampak jaz že 1,5m ne dojim.In ko se malo spotim imam grozne fleke pod pazduhu in tudi vonj ni nič kaj prijeten.Ne pomaga mi nobeden deodorant,sprej ali kaj podobnega.Groza! Me je kar malo strah poletja ker ne vem kaj bo, če se že zdaj tako potim.

clock-img

29.03.2007, 18:57

clock-img

Anonimen

Ja, sigurno je povezano s hormoni. Jaz sem se potila še po enem letu, ko sem šla v službo. Ker sem šla peš (tistih 500 m), sem tja prišla čisto premočena čez križ in sem potem fasala še take bolečine v križ, da je bilo grozno. Ponoči sem se zbujala čisto prepotena, pa se prej tudi nikoli nisem nič potila. Pa je minilo. Pojma nimam, kdaj. Nisem pa dojila.

Aja, eni pravijo, da je to lahko tudi od včje količine krvi, ker si tzelo v nosečnosti ustvari zalogo zaradi možnih krvavitev ob porodu. To tudi laho traja kar precej dolgo, da se normalizira. Ravno zdaj sme se spomnila, da mi je to razlagala tista, ki mi je psa prodala. Takrat je imel eno leto starega otroka, pa  ji je bilo še vedno tako zelo vroče, da se je skozi potil.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 29.3.2007 19:07:02 >

clock-img

30.03.2007, 07:10

clock-img

Nyah*

pencil-img

1972

Meni se to se kar dogaja, sicer manj pogosto kot prej, pa je ze 14 m od poroda in tudi ze delam, dojim ze dolgo ne vec. Nic kaj prijetna zadeva. Pred nosecnostjo se skorajda nisem potila.
Moj G pravi, da gre za hormonalne spremembe in da telo rabi 2 leti, da se stanje normalizira. user posted image

clock-img

30.03.2007, 09:59

clock-img

gogi73

pencil-img

60

Ojla!
Jz sem 3,5 mesece po porodu in potenje se je ustavilo. Mi je pa zdravnica, ko sem bila mesec po porodu na pregledu železa v krvi rekla (ker potila sem se kot da bi me kdo polival), da če se bo to nadaljevalo še po enem letu, naj pridem nazaj, ker je lahko povezava s ščitnico.
Tako da, nč ne skrbi, verjetno se ti bo vse umirilo, ko se bodo hormoni uravnali.

clock-img

31.03.2007, 23:11

clock-img

majas

pencil-img

3393

Se strinjam, tudi jaz se veliko potim in mi je skos vroče. Pa še vedno dojim. Tako da so res tile naši hormončki

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem