cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Postojna

clock-img

02.09.2005, 16:59

clock-img

enci

pencil-img

464

Tako je, vem, da se je o tem ze precej pisalo, ampk vseeno me zanima, kaksne izkusnje imate punce s postopki v Postojni. Predvsem me zanima za postopke ki so preko zavarovanja. Kateri gin se ukvarjajo s tem? Kaksna je cakalna doba? Ali je sploh mozno priti na vrsto preko zavarovanja, ce prej ne placas?
Najlepsa hvala vsem!

LP

clock-img

04.09.2005, 10:50

clock-img

Anonimen

Jaz sem v Postojni naredila Hsg, mož spermiogram. Tam sem tudi rodila. Izkušnje z zdravniki so zelo zelo dobre.
ZA Hsg mi ni bilo potrebno nič čakat....ko sem dobila napotnico, sem poklicala tja in dali so mi navodila za naprej.
Kako je pa pri drugih postopkih žal ne vem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem