cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Portolak sirup

clock-img

02.05.2012, 13:18

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Imam grozme probleme, bolečine pri odvajanju blata, Ali lahko vzamem žlico portolaka za zmehčanje,,,,? Dojim...

clock-img

02.05.2012, 13:34

clock-img

hmm...

pencil-img

2867

Ja.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

clock-img

02.05.2012, 13:35

clock-img

Doll

pencil-img

1726

Lahko sirup,tableto in tudi svečko dulcolaxa,

clock-img

02.05.2012, 13:39

clock-img

Mincaa

pencil-img

56

Probaj z ječmenovo kavo, jo lahko damo tudi dojenčkom po 6mesecu za pomoč pri odvajanju...

clock-img

02.05.2012, 19:22

clock-img

Najin_pikec

pencil-img

383

Pomoje da lahko, ker je namenjen tudi nosečnicam in dojenčkom. Ampak vseeno mogoče rajši preveri še v lekarni.

clock-img

03.05.2012, 16:25

clock-img

mini86

pencil-img

6050

dj rajši uzami v lekarni lactecon-mislim da se tko napiše ker na tega se telo ne more navaditi, na unga tvojga pa se baje lahko..

pa zvečer namoči suhe slive v donat pa zjutri popij na tešče..
baje tudi kefir pomaga na tešče


no tko kot pr vsaki stvari različno pomaga raličnim..najboljše da probaš pa srečno


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

03.05.2012, 19:15

clock-img

si.pikica

pencil-img

88

Lactecon in Portalac sta čisto enaka sirupa po sestavi, samo delata jih dve različni tovarni. Če želiš, da ti pomaga, ga moraš jemat par dni zaporedoma z veliko količino vode, drugače ne deluje!

LP

clock-img

07.05.2012, 11:41

clock-img

pikomiko

pencil-img

215

Ja seveda lahko ta sirup jaz sem zanj dobila recept že v porodnišnici. Donat si malo pogrej pa ga spij na tešče.

clock-img

07.05.2012, 12:10

clock-img

Doll

pencil-img

1726

mini86 ,preden rečeš kaj,vsaj preveri.V obeh sirup jih mlečni sladkor.Pa četudi ne bi bil od enkratne uporabe se nihče še ni navadil.Brez zamere...

clock-img

07.05.2012, 14:39

clock-img

2sneg13

pencil-img

326


IZVIRNO SPOROČILO: Doll

mini86 ,preden rečeš kaj,vsaj preveri.V obeh sirup jih mlečni sladkor.Pa četudi ne bi bil od enkratne uporabe se nihče še ni navadil.Brez zamere...


Lactecon



Tako je. Ti sirupi blato mehčajo, Portalak pa ni primeren za diabetike, lactecon je za vse vrste bolnike. Še nihče ni bil odvisen od tega.

clock-img

07.05.2012, 15:24

clock-img

mini86

pencil-img

6050

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

mini86 ,preden rečeš kaj,vsaj preveri.V obeh sirup jih mlečni sladkor.Pa četudi ne bi bil od enkratne uporabe se nihče še ni navadil.Brez zamere...



ja kr tko mal sem si zmislila nouser posted image user posted image user posted image user posted image matr ste ene..
tako mi je bilo rečeno v lekarni, patronažna je rekla pa če se ne motim je tudi tanč na monu pisala o tem..


pa nisem napisala da si lahko odvisen od tega ampak da se telo lahko navadi..seveda ob krajši uporabi ne, dallši pa vsekakor..pač se črevo navadi da se ne rabi "matrat"..



_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

07.05.2012, 17:42

clock-img

Doll

pencil-img

1726

Kaj smo ene?
kaj je tanč napisala izvoli:

Dulcolax je zmerno varen za stalno uporabo med dojenjem, seveda se bolj priporočajo laktulozni preparati (kot je Portalak).

ne,te popravljam telo se NE navadi.Na kaj bi se pa tvoje telo navadilo?
In ti sirupi so za dolgotrajnejše jemanje.Niso odvajala!!
In nisem rekla da si si izmislila.če sodeluješ na forumu,pač ne jemlji to za ne vem kako osebno zadevo,če te kdo popravi user posted image
Pač v lekarni ti niso pravilno povedale.

clock-img

07.05.2012, 20:30

clock-img

mini86

pencil-img

6050

če sodeluješ na forumu,pač ne jemlji to za ne vem kako osebno zadevo,če te kdo popravi user posted image



lej način je bil tukaj kako si me "popravila"user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

07.05.2012, 20:53

clock-img

Doll

pencil-img

1726

Povej kakšen način? To,da sem napisala da prej preveri preden napišeš?kar tako na pamet govorit o nečem kar sploh ne veš,je bolj tko.
Rajši razmisli o svojem načinu !!
pa lep večer ti želim

clock-img

08.05.2012, 08:43

clock-img

mini86

pencil-img

6050

kar tako na pamet



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a sm napisala kdo mi je to reku?!?al am napisala da sm si zmislila..

lej način ni bil ok..ampak kle na forumu se res najde svašta tko da me ne preseneča..dijo


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem