cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Poroka v Zdravilišču Laško

clock-img

25.01.2010, 15:50

clock-img

lilu25

pencil-img

2

Živjo!

Zanimam se za poroko in slavje v Zdravilišču Laško oz. v Hotelu Wellness Park Laško. Zanima me, če se je katera že poročila tam, kakšne so kaj vaše izkušnje z organizacijo poroke v Laškem, kakšne so cene menijev, pijače, poročnega obreda, kako je z okrasitvijo dvorane, kakšna je kaj hrana, ter koliko prej je potrebno rezervirati poroko pri njih.
 
 
Lep pozdrav,
 
Klara

clock-img

02.02.2010, 13:22

clock-img

Mandek

pencil-img

455

lilu25, pozdravljena!

Midva se poročiva tam in sicer 11.9.2010user posted image

Bila sva že na razgovoru in nama je bilo všeč, okolje lepo, ponudba odlična in za sprejemljivo ceno. Meniji so nekje od 22€ do 52€, točnina, če imaš svoje vino, je 3€ na liter...huh, velik stvari je.

Kdaj pa imaš datum?


_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

clock-img

03.02.2010, 20:27

clock-img

lilu25

pencil-img

2

Živjo!

Midva nimava še nič rezervirano. Zaenkrat se le zanimava, ker nama je lokacija zelo všeč, pa bi rada vedela kakšne so kaj cene. Sva jim že poslala e-mail, pa niso nič odgovorili, če pa jih kličem po telefonu, se pa ne oglasija. Ali imaš ti kakšen kontakt oz. koga in kdaj poklicati. Ali veš kako so kaj zasedeni s porokami, ker se zanimava za poroko "bolj na hitro" user posted image  (v aprilu).

Lep pozdrav,

Klara

clock-img

03.02.2010, 20:40

clock-img

eva1

pencil-img

4835

midva sva imela civilno poroko v parku zdravilišča Laško...midva sva imela septembra 2008, takrat je bil takle cenik za civilno...pol za fešto pa žal ne vem! Mislim, pa da sva midva dala za obred, z vsem skupaj okol 600€

- poročni obred v parku znaša 90 € - v ceno je všteta postavitev stolov, preproge in mize za matičarja, cvetličnega oboka
- cvetlični aranžma na matičarjevi mizi v barvi rdečih vrtnic znaša 52,93 €
- aperitiv ob sprejemu svatov:  Janževec 1 l  9 € ali Jeruzalemčan 1 l  9 € ali Cviček 1 l  11 € ali Refošk 1 l  11 €, sok 1 l   9 €, voda   Oda  0,5 l  1,60 €
- aperitiv po poročnem obredu: Srebrna radgonska penina  23 € ali Zlata radgonska penina  28 € ali penina Desiree Istenič 26 €  ( ena penina za 7 svatov )
- keksi v obliki srčkov  1 kg  12 €    ( cca 50 srčkov )
- kanapeji   1,70 €/ na osebo
- sadna nabodalca iz izbranega sezonskega sadja - sadje se obračuna v kg + 30 % pribitka
- baloni  0,80  € - barva po želji

V kolikor se vam pojavi še kakšno dodatno vprašanje naš pokličite na tel.št. 03 734 5 260 ali pišite na zgoraj navedeni elektronski naslov.

clock-img

03.02.2010, 20:57

clock-img

Arwenko

pencil-img

5206

Jaz sem bila gost na eni izmed porok tam. Zame, organizacija izredno na nivoju, od dekoracije, do hrane, postrežbe, brez pripomb. Tudi za obred v parku, zelo lepo pripravljeno, vsi prijazni. Vem, da je nevesta vse naročila tam, tudi svoj poročni šopek, itd. in res je bilo super. O ceni kot gost vem žal bolj malo, ampak kot vem za druge dogodke so meniji zelo zmerne cene za zelo dobro kvaliteto.

Edino eden zame zelo moteč dejavnik, zaradi katerega se nikoli, res nikoli ne bi poročila v Laškem. To je na desetine naključnih sprehajalcev, deloma v kopalnih plaščih, ker je park v katerem poteka obred pač javne narave. Zraven tega so bili nekateri tako predrzni, da so se postavili direktno za matičarja, kakšne 3-4m za njim. Mislim meni je bilo to grozno no, če že opazuješ dogajanje, potem vsaj diskretno. Enaka situacijo potem ko smo šli v sam objekt kjer je bila večerja, tam okoli recepcije en kup gostov hotela, ki so se zgrnili kot kakšni grupiji in firbcali kak zgleda nevesta. Meni je to grozno moteče, tistih, ki pa jih to ne moti, pa mislim da bodo v Laškem zelo zadovoljni.

clock-img

06.02.2010, 21:19

clock-img

Mandek

pencil-img

455

Joj, Arwenko...si me kr malo prestrašla s temle...Jaz sem bila na eni poroki v Laškem, sicer v starem delu, ampak se ne spomnim toliko teh mimoidočih, čeprav, seveda, so bili.
Če prav pomislim, imaš še kako prav.
Meni je sicer všeč ambient, malce bolj moderno je vse skupaj, res pa je, da se pride do restavracije mimo recepcije,ja...
O tem bova z mojim še vsekakor govorila. Hvala za opozorilo:)



_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

clock-img

06.02.2010, 21:23

clock-img

Arwenko

pencil-img

5206

Ne Mandek, glej, jaz vem da tistega para, ki sta se poročala pač to ni motilo in če si tak človek je vse kul. Meni je pa to pač grozno moteče in meni je bil edini kriterij pri moji poroki, od katerega nisem hotela odstopit ta, da hočem da smo sami, da sem s tistimi ki so mi blizu, da nisem nikjer kjer čakam da bo nekdo končal ali pa nekdo čaka da bomo mi končali. Pač meni je to pomembno, pa mi mogoče marsikaj drugega ni bilo, enim pa je to popolnoma nepomembno, pa kaj drugega izredno pomembno. Samo povem pač in naj vsak pri sebi razmisli...

clock-img

11.02.2010, 20:48

clock-img

brigita23

pencil-img

2892

ojlam punce
tudi midva z mojim bodočim možem še iščeva kraj za poroko in med izbranimi lokacijami sva poslala tudi povpraševanje v Laško, kjer pa tudi nama zaenkrat še niso nič odgovorili. Me zanima če ima katera kakšen cenik ali pa kakšno informativno ponudbo za poroko in slavje v Laškem. V bistvu kakršnakoli informacija me zanimauser posted image , hvala. Tole z mimoidočimi pa bi mene po pravici povedano tudi malo motilouser posted image
Lp brigita

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

clock-img

11.02.2010, 22:08

clock-img

Sončnica1

pencil-img

39

Hojla!

Ob sprejemu je mogoče postreči penino ali vino, sadje ali kekse v obliki srčkov 1 kg je 14 EUR  ( cca 60 kosov ). Cene penin so od 23 EUR do 29 EUR, bela vina 1l 9 do 11 EUR, rdeča vina 1l 12 EUR, sokovi 1 l  10 EUR, kanape 2 EUR

Cena balonov - 1,50 EUR/ kos

Zaenkrat sva zelo zadovoljna z osebjem in ponudbo. user posted image



< Sporočilo je popravil Sončnica1 -- 11.2.2010 22:09:10 >


_____________________________

Na materinski dan se nam je pridružil Erazem! :)

clock-img

11.02.2010, 22:13

clock-img

brigita23

pencil-img

2892

IZVIRNO SPOROČILO: Sončnica1

Hojla!

Ob sprejemu je mogoče postreči penino ali vino, sadje ali kekse v obliki srčkov 1 kg je 14 EUR  ( cca 60 kosov ). Cene penin so od 23 EUR do 29 EUR, bela vina 1l 9 do 11 EUR, rdeča vina 1l 12 EUR, sokovi 1 l  10 EUR, kanape 2 EUR

Cena balonov - 1,50 EUR/ kos

Zaenkrat sva zelo zadovoljna z osebjem in ponudbo. user posted image




kako pa je z meniji, kakšne so cene? Pa če imaš svoje vino kakšna je postrežnina? Hvala

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

clock-img

12.02.2010, 11:09

clock-img

Sončnica1

pencil-img

39

Cene menijev so čisto različne, odvisno kar si izbereš ... Postrežnina za vino je pa 3 €, za buteljčno 6 € in za penine 9 €.






_____________________________

Na materinski dan se nam je pridružil Erazem! :)

clock-img

04.03.2010, 22:54

clock-img

petrovakarmenca

pencil-img

44

Jaz sem nad Zdraviliščem Laško navdušena, me je pa pred kratkim presenetilo kar nekaj negativnih mnenj glede tamkajšnje izpeljave porok.

clock-img

25.03.2010, 23:05

clock-img

Sončnica1

pencil-img

39

IZVIRNO SPOROČILO: petrovakarmenca

Jaz sem nad Zdraviliščem Laško navdušena, me je pa pred kratkim presenetilo kar nekaj negativnih mnenj glede tamkajšnje izpeljave porok.



Kaj te je pa zmotilo?


_____________________________

Na materinski dan se nam je pridružil Erazem! :)

clock-img

02.04.2010, 00:41

clock-img

petrovakarmenca

pencil-img

44


IZVIRNO SPOROČILO: Sončnica1

IZVIRNO SPOROČILO: petrovakarmenca

Jaz sem nad Zdraviliščem Laško navdušena, me je pa pred kratkim presenetilo kar nekaj negativnih mnenj glede tamkajšnje izpeljave porok.



Kaj te je pa zmotilo?




Mene, kot napisano, nič. Presenetile so me slabe izkušnje drugih.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem