cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Porod pred PDP

clock-img

21.07.2007, 12:16

clock-img

Klarita

pencil-img

1226

Mamice, ki ste rodile mesec ali manj pred PDP: zanima me samo, če so bili vaši otročki pred porodom zelo živahni? Moj user posted image  je zelo živahen cel dan in imam občutek, da bom rodila prej, kaj pravite? Je to kaj povezano?

clock-img

21.07.2007, 12:27

clock-img

* Tofsi *

pencil-img

29

Sama sem šla 9 dni čez rok, pa je bil mali še en dan pred porodom zelo živahen.
Mislim da ni merila za porod prej, če je bolj aktiven.


_____________________________

Živi in pusti živeti!

clock-img

21.07.2007, 12:40

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

To ni nič povezano.prvega sem non-stop čutila,pri drugemu je bilo pa proti večeru mir in sem ponoči rodila,popadki so bili takoj na minuto

clock-img

21.07.2007, 14:53

clock-img

kajalin*

pencil-img

1402

Js sm rodila v 36 tednu.Prej je blo vse ok,ma ok brcala je sam je bla tak mala,da ni blo sile.Pol mi je pa kr voda odteljat začela pa mi je tekla v bolnici 48 ur pol so mi dal pa umetne popadke in sm končno rodila.Blo je vse ok sam mala je bila pa porodne komi 2000g,zdej pa je takšna kot mora bit.Sm pa tud sumila da bo prej,ja.

clock-img

21.07.2007, 15:41

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Po moje ni povezano. Moja je bila in je še vedno zelo živahna, pa sem rodila 6 dni po pdp.Na splošno se user posted image na dan poroda malo umirijo (tudi moja se je).

clock-img

21.07.2007, 16:11

clock-img

nena82

pencil-img

152

Moja pa ne. Me je v porodnišnici  babica res začudeno spraševala, če je vedno tako živahna. Popadkov pa nič.
Aja, rodila sem 14 dni pred PDP, celo nosečnost je bila živahna, še zdaj je...


_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

clock-img

21.07.2007, 16:13

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

Rodila 14dni pred PDPjem, mali je imel pa take akrobacije, da je cel trebuh valovil user posted image user posted image

clock-img

21.07.2007, 16:13

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.07.2007, 19:32

clock-img

Klarita

pencil-img

1226

Hvala punce za izkušnje, moj bo očitno tudi ful živahen, ker mi cel dan trebuh valovi, umiri se mogoče za par minut, potem pa spet pleše.
Glede na vročino in kako imam zatečene noge upam, da bo res prej.

clock-img

24.07.2007, 21:05

clock-img

lunca2

pencil-img

2265

Tudi moj je na dan poroda bil zelo živahen. Res ni to nobeno merilo. Rodila pa sem v 39 tednu.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

clock-img

25.07.2007, 23:34

clock-img

Darcy

pencil-img

15

Rodila sem točno 14 dni pred PDP. Mali je bil ful aktiven, edino  trebuh je postajal bolj trd, verjetno mu je že tudi prostora primanjkovalo.

Moj PDP je bil 20.08.2006! Ampak to še nič ne pomeni user posted image .

Čim lažji porod ti želim in vse dobro!

clock-img

26.07.2007, 11:51

clock-img

Anonimen

Jaz sem rodila 6 dni po PDP-ju in je bil živahen v glavnem zvečer in ponoči... in takšne navade je prinesel tudi na ta svet. Ponoči ni spal, podnevi pa ga nismo mogli zbuditi niti za hranjenje.

clock-img

26.07.2007, 13:39

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Po moje tudi to ni nič povezano. So mi rekli, da se bo kak dan pred porodom tamala umirila, je pa še ko sem bila že na porodni mizi, oreng skakala po svoji "sobi"user posted image
Aja, rodila sem 1 dan pred PDP-jem.

clock-img

26.07.2007, 22:58

clock-img

Freycha

pencil-img

8389

ja ja klarita, nič ne bo... boš kar čakala, kot smo vse ostale - nisi nič boljša od nas user posted image user posted image

bejbi, nič bat, dokler skače je dober znak, ki pa ne pomeni, da boš prej rodila. Naj te skrbi, ko ne bo dete več skakalo...

btw kdaj prideta z N. kaj naokoli? jaz bi se z Dito malo važila pa pametno delala kot novopečena mama user posted image user posted image

clock-img

27.07.2007, 14:12

clock-img

Klarita

pencil-img

1226

Ooo, mami, smo te pustile, da se najprej spoznate z vašo babiko....

Eh, saj veš kako je, včasih se ful dobro počutim in sem polna energije, včasih sem čist izčrpana... Nekaj dni nazaj sem se res čudno počutila in imela sem neke bolečine v desnem jajčniku in malo me je šraufalo, pač občutki in bolečine, ki jih do sedaj ni bilo in sem že mislila, da bom šla počasi.
Sedaj se je stanje malo pomirilo, ampak nebi imela nič proti, če bi rodila prej.

V bistvu upam, da bo prej user posted image , že komaj čakam, da dobim najinega fanta v roke.

clock-img

28.07.2007, 10:07

clock-img

Anonimen

Jaz sem rodila en mesec pred PDP in je bil od 5. meseca naprej ves čas zelo živahen...edino zadnji dan ne...

LP

clock-img

28.07.2007, 11:46

clock-img

Anonimen

Jaz sem rodila 8 dni po PDP-ju pa je moj bil full živahen.. Tako, da to nima nobene veze s tem, menda.. 

clock-img

28.07.2007, 21:58

clock-img

jade1

pencil-img

473

Jaz sem vsakič imela občutek, da bom rodila prej. Prva je bila 1 dan čez rok, drugi 3 dni čez, tretja pa 6 dni čez. Pri drugem in tretjem otroku so mi porod sprožili, ker deteca nista hotela ven.

clock-img

28.07.2007, 21:59

clock-img

jade1

pencil-img

473

Aja pa živahni so bili full, pa še popadke sem čutila najmanj 14 dni prej.

clock-img

29.07.2007, 12:35

clock-img

dory

pencil-img

8852

sem rodila v 35tednu....kaj pa vem,..sama nosecnost je do 6m potekala bp...potem se je otrok zacel umirjat in zadnje 14dni pred nenapovedanim rojstvom ga skor nisem vec cutla....prej je nabijal sto na uro, potem pa vsak dan manj....dva dni pred rojstvom samo se 2 brciki in to je blo to...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem