writing-img

Poporodne hlačke za oblikovanje trebuha

clock-img

16.08.2007, 12:45

clock-img

mojcac

pencil-img

23

Pozdravljene!

Zanima me, ali ste po porodu (po 6. tednih) uporabljale hlačke za oblikovanje trebuha in katere svetujete. Kje se jih nabavi ? Trenutno sem še user posted image , pa me zanima za v naprej. To bo moj drugi user posted image , pa mislim, da tudi zadnji (čeprav nikoli ne reci nikoli user posted image ). Hvala za nasvete!

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo. Imejmo jih radi, tudi ko imajo slabe trenutke.

clock-img

16.08.2007, 14:11

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

jaz sem jih kupila v avstriji, hudo drage (res drage, ne vem točno koliko, ampak tam okoli 100€), in so res zelo stisnile trebuh, imajo še dodatno za zategnit...jih pa seveda nisem nosila-za doma so me tiščale, za ven se mi niso zdele praktične, štorasto je bilo če si šel lulat, pa še prevroče je bilo. Če pa kupiš take manj tesne, pa verjetno ne pomagajo toliko...no, itak pa ne vem koliko te pomagajo user posted image

clock-img

20.08.2007, 14:41

clock-img

Morgaine

pencil-img

103

Jaz sicer nisem imela hlačk, sem pa imela poporodni trebušni pas. Bil je zelo drag in nevem ali mi je kaj pomagal. Ko sem ga nosila, sem imela lepo stisnjen trebuh, ampak bilo mi ga je zelo neprijetno nositi, sem si ga ves čas popravljala.   

clock-img

20.08.2007, 14:45

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

IZVIRNO SPOROČILO: Morgaine
Jaz sicer nisem imela hlačk, sem pa imela poporodni trebušni pas. Bil je zelo drag in nevem ali mi je kaj pomagal. Ko sem ga nosila, sem imela lepo stisnjen trebuh, ampak bilo mi ga je zelo neprijetno nositi, sem si ga ves čas popravljala.   



enako

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem