cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Poporodne hlačke

clock-img

19.02.2007, 16:28

clock-img

zojaB

pencil-img

172

Živjo,

Danes mi je kolegica priporočala naj si kupim poprodne hlačke, ki stisnejo trebuh. Ima katera izkušnje s temi hlačami, na kakšen način pomagajo? Se z njimi prej znebim trebuha al kaj?

Aja pa še to, če katera ve mogoče, kje jih prodajajo?

LP

clock-img

19.02.2007, 17:35

clock-img

max23

pencil-img

91

Ne vem, če to kej koristi, men se ne zdijo nč posebnega, prodajajo jih pa verjetno v Pikapolonci na Rudniku, Ariel BTC-ju, v Popku pa imajo samo še ene.Tud jaz bi rada slišala, če to res kej deluje al je sam larifari, ker sem ene probala in se mi zdijo kot navadne, sam da so višje.
lp

clock-img

19.02.2007, 19:45

clock-img

pika30

pencil-img

1150

Jaz sem zadovoljna z njimi,moja user posted image  je stara 7 tednov in uporabljam bombažne pop. hlačke,ki so namenjene nekje do 6 meseca.Obstajajo pa še druge ,ki jih lahko nosiš že po 6 tednu...te bi ti pa naj oblikovale telo in si jih bom kasneje tudi nabavila.
Tukaj imaš link pa si lahko sama pogledaš.

http://www.alisa.si/

lp

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

clock-img

20.02.2007, 08:06

clock-img

krfjolca

pencil-img

3003

Jaz pa ne razumem, kako naj bi te zadeve oblikovale telo user posted image
Saj vendar mišice še manj delajo, če jih nosiš ...
Vse je pa odvisno od ženske. Če se ti je že prej nabiralo okoli pasu, se boš težje znebila. Jaz sem imela trebuh samo še en dan po porodu, potem je pa že zgledalo enako kot pred nosečnostjo, edino koža je rabila malo več časa, da je postala spet čvrsta.
Maternica se pa krči kar nekaj časa, s pasom tega ne moreš nič pospešit.
Ne vem no, meni se zdi brezvezen nakup. Raje kupi kako lepo igračko za mulčka ;)


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D


clock-img

20.02.2007, 08:44

clock-img

sreca212

pencil-img

37

jest mam pa trak -kot steznik :), ki ga daš okoli trebuha in te takooo stisne da komaj dihašuser posted image  . kupila sem ga v sanolaborju.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem