cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Poporodna depresija

clock-img

15.02.2009, 18:26

clock-img

tamy31

pencil-img

67

Pozdravljene!
Zanima me ali je katera imela poporodno depresijo in kako to izgleda.
Jaz sem namreč tri mesece po porodu že nekaj časa me mučijo nespečnost , strah pred ne vem čem , sem čist vredu ko pa se dan prevesi v večir pa me začne kr neki po zgornejm delu hrbta ščmet kot nekirahli mravljinci , tko med lopaticami na desni strani mal močnejša bolečina , tišči me v prsenem košu pol pa kr jokam ne vem zakaj , pa ne morem zaspat pa skos hočem met nekoga ob seb strah me je da bi ostala sama.
Res ne vem kaj mi je čist sem že obupana! Prosim za kak nasvet.

clock-img

15.02.2009, 18:45

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Pojdi do osebnega zdravnika in mu zaupaj te težave. Bo najbolje vedel za rešitev.

< Sporočilo je popravil hubi -- 15.2.2009 18:55:43 >

clock-img

15.02.2009, 19:15

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Tiste, ki nismo osebno doživele depresije, ti težko svetujemo, saj jo jemljemo preveč lahkotno. Namreč ne razumemo je. Če gre pri tebi za resno depresijo, ti bo lahko pomagal samo strokovnjak. Za začetek pa bi jaz na tvojem mestu poiskala osebo, ki ji resnično zaupam in se pogovorila z njo. Osebo, ki bi me poslušala in ne pametovala. Mogoče bi pomagalo, sicer pa ne drži tega v sebi, ker se lahko le poslabša. Poišči pomoč in daj to iz sebe.

clock-img

16.02.2009, 10:36

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

Pokliči semle KLIK

Toplo priporočam. Sama imam z njimi enkratne izkušnje, ga. Radmila mi je resnično zelo pomagala.
 
Vso srečo, drži se user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem