writing-img

Popoldanska malica pri al. na km.

clock-img

13.03.2006, 22:55

clock-img

jakaracman

pencil-img

2011

Mamice, kaj dajete svojim user posted image pri alergiji na KM.za popoldansko malico.Midve se zjutraj dojivadop. malica je sadje, kosilo,pop. malica sva se dojili, nato večerja kašica na pergominu in dojene.Sedaj je stara 8 mesecev in  bi pop. dojenje zamenjala .Pediater pravi , da naj bo to mlečni obrok.Lp.

clock-img

14.03.2006, 08:11

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Kakšen sojin jogurt s sadjem, ki je dovoljeno, skuhaš lahko vanilijev puding Royal( od Kolinske je dovoljen),če si  vsaj malo vešča peke pa lahko spečeš kakšen biskvit( če lahko uporabiš jajca)ali kekse.Potem lahko narediš jabolčno čežano z dovoljeno margarino in zmiksaš sadje in dodaš stepeno sojino smetano. Vem,da je veliko odvisno od ješčnosti otroka in seveda koliko zob ima.

clock-img

14.03.2006, 21:58

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Sojin puding-ALPRO(vanilija in čokolada),ali kakšen sojin jogurt.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

15.03.2006, 23:13

clock-img

polonaa

pencil-img

57

Jaz spečem proseno kašo z jabolki,skuham puding iz prosene kaše ali pa rižev jogurt.Lahko daš sojin jogurt ali pa pašteto za vegetarijance.Lahko skuhaš pšenični zdrob na riževem mleku in mu dodaš banano ali pa naribano jabolko.Včasih spečem žemljice ali pa krofe brez mleka in jajca.Danes recimo sem spekla pecivo brez mleka in jajca.Receptov za alergike je ogromno! 

clock-img

15.03.2006, 23:15

clock-img

polonaa

pencil-img

57

Joj,Darjatimci,prosim,kje si dobila sojino smetano?Ali se stepa kot običajna smetana?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem