cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ponavljanje tem

clock-img

03.10.2005, 22:42

clock-img

Nyah*

pencil-img

1972

Draga dekleta!user posted image user posted image user posted image

Opazila sem, da se teme velikokrat ponovijo, pa se mi to ne zdi prav, jih je ze brez tega zelo veliko in je forum hitro nepregleden. Nekatere teme so kar pogoste (npr. o menstruaciji), pa se mi zdi, da bi bilo dobro, da najprej preberete prejsnje debate o tej temi, pa ce ni nic takega, kar zanima vas, odprite temo, drugace odgovore poiscite med ze odprtimi debatami!

Hvala za razumevanje,pa prijetne klepete se naprejuser posted image

Za vsa vprasanja in predloge sem vam vedno na voljo!user posted image

clock-img

04.10.2005, 11:49

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Se opravičujem, ker sem začela debato o menstruacijiuser posted image , saj jo na prvi strani nisem našla, preden pa vse pregledam, pa traja..... No pol se je pa nardil , da sva woopi al katero isto temo nardile v isti minuti.
LPuser posted image user posted image user posted image

clock-img

04.10.2005, 12:52

clock-img

Wahoo RR

pencil-img

3190





woopi.....haha...:)

tako je ....obe sva dali temo v isti minuti...se zgodi :)
drugače se pa seveda strinjam z ponavljanjem tem...tudi pri meni na forumu opozarjam na to :)




_____________________________

Lp,
Wahoo RR


clock-img

05.10.2005, 17:43

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Oprosti wahoo. Sem zdaj prav napisala? Sem vidla w pa dva ouser posted image  pa se zgodiuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem