cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pomoč-avtomobilske dirke!

clock-img

20.03.2006, 14:39

clock-img

Sulfinija

pencil-img

5993

Pozdravljene!

Ne vem ravno,če ta tema sem spada vendar upam,da boste kaj odgovorile in mi pomagale.MOj možek ima rojstni dan in rad igra avtiomobilske dirke ki tipka z tipkovnico.Ker ne vem ka naj mu kupim sem se odločila,da bi mu kupila volan preko katerega bi vozuil dirke in razne igrice.Vendar mi je brat rekel,da na to zadevico grejo novejše dirrke novejše igirce ker teh nimam vas prosim za pomoč,če mi lahk pomagate pošljete cd in jaz vrnem denar za poštnino in svoj cd.Lepo prosim če mi lahko kako pomagate ker če ne bom morala poiskati pomoč drugje.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

clock-img

20.03.2006, 16:53

clock-img

Gothika

pencil-img

25

mam samo za PS2, drugače pa probaj prek EMule dol potegnit ali pa azureus-a

clock-img

20.03.2006, 21:29

clock-img

G in T

pencil-img

953

Veliko je teh igric.

  • Need for Speed Most Wanted
  • GT Legends
  • Need for Speed Underground 2
  • King of the Road
  • V-Rally 3
  • Grand Prix 4
  • Toca Race Driver 3
  • Michael Schumacher Worldtour Kart
  • Need for Speed Underground

clock-img

21.03.2006, 07:44

clock-img

Sulfinija

pencil-img

5993

Ojla!

A bi ti lahko meni pomagala in mi preko cd lahko poslala katero od teh igric ali pa prosim lepo navodila kako pridem do teh igric kajti res ne vem kje naj tole najdem.

Če pošljem po pošti ti vrnem denar in cd seveda.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem