cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pomoč! Boleča dojka

clock-img

07.11.2006, 12:49

clock-img

Arabela

pencil-img

2245

Naša mala je zadnji dve noči lepo pridno prespala... včeraj 6 ur, danes pa rekordnih 8ur mirnega spanca user posted image user posted image ...
Ampak mlekarni nihče ni sporočil, da ne bomo potrebovali hrane... Zjutraj sem se zbudila s popolnoma trdimi dojkami.. malecko sem hitro podojila na levi dojki in nato na obeh preostalo mleko izčrpala... Z desno dojko je vse ok, leva pa boli ko user posted image .. ful ful boli user posted image user posted image user posted image  .. pa ne bradavica amoak spodnji del, kot da bi bilo kaj narobe z žlezo... ko se mi dela mleko pa bi si jo najraje kar odrezala...
Ima katera kakšen način lajšanja bolečin?! Bojim se da ne bi fasala kakšnega vnetja zato dojko redno prazniva....

Moja zizika bo vesela vaših predlogov....

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

clock-img

07.11.2006, 12:54

clock-img

eya

pencil-img

4615

Preberi si tole:

http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1179390

Upam, da ti bo v pomoč...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

07.11.2006, 14:24

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Hepan gel, masaža in vroči obkladki (s tistimi modrimi blazinicami, ki jih lahko pogreješ ali zmrzneš, pogrela sem jih kar v mikrovalovki), pa je bilo čez noč dobro.

clock-img

07.11.2006, 15:15

clock-img

Leone

pencil-img

70

Skuhaj čimbolj močne kamilice in si polagaj vročo plenico na tisto dojko. Za tem si pa spumpaj. Meni je pomagalo, ko se mi je že kuhal mastitis.

clock-img

07.11.2006, 16:15

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Au, to boli; vem iz lastnih izkušenj. user posted image
Pojdi pod topel tuš, čimveč masiraj dojko, mleka pa si iztisni le toliko, da popustiš pritisk. Saj se bo sčasoma pričelo tvoriti manj mleka.

Srečno user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

08.11.2006, 11:40

clock-img

Arabela

pencil-img

2245

Najlepša hvala...

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

clock-img

10.11.2006, 16:10

clock-img

Billi

pencil-img

158

Meni se je tudi že zgodilo, da me je leva dojka ful bolela, ker je bila parkrat "preveč" polna. Sem se že bala, da se mi bo mastitis skuhal. Potem sem pa skos praznila in vedno najprej podojila na tisti strani, pa tuširala s toplo vodo in je po nekaj dneh na srečo minilo.
Se mi pa zdaj tudi dogaja, da se naša user posted image včasih "zmoti" in prespi skoraj celo noč. Potem pa zjutraj boli kot user posted image .
A se potem začne tvoriti manj mleka ponoči, ko user posted image ne rabi več?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem