cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pomivalni stroj-kateri???

clock-img

29.01.2006, 19:24

clock-img

ona

pencil-img

3685

Danes po kosilu mi je kar crknil pomivalni stroj in sem bila jezna kouser posted image !
Povrh vsega mi je še posodo noter segrelo,ker je pač delal samo grelec,ni pa črpalo vode1Tako sem imela potem dvojno delo,drgnit krožnike in lonce,na katerih je bila zapaljena hrana oz. ostanki!Res sem jezna!!
Sem ga pa že dostikrat popravljala,tako,da se bomo verjetno odločili za novega1Kaj mi priporočate,kateri so uredu?

clock-img

29.01.2006, 19:29

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Bosch.

clock-img

29.01.2006, 19:49

clock-img

kalbo

pencil-img

6271

Znamka Gorenje je zdaj v bistvu BOSCH. Sam napis je Gorenjev. Pa v ceni je razlika.

clock-img

29.01.2006, 19:55

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Tega pa nisem vedel a sodelujejo?

clock-img

29.01.2006, 20:45

clock-img

karmy

pencil-img

2530

men se zdi da je kalbo mislil da sta po kakovosti ista bosch in gorenje... samo cena je drugačna

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

clock-img

29.01.2006, 20:53

clock-img

urška

pencil-img

3136

bosch ali pa whirpool

clock-img

29.01.2006, 20:54

clock-img

ona

pencil-img

3685

Kaj pa candy??user posted image

clock-img

29.01.2006, 20:56

clock-img

kalbo

pencil-img

6271

Bosch dela, Gorenje pa svojo značko gor nalima, torej je en in isti pomivalc. Kar poglejte v trgovini.
Tud sam sem bil presenečen ko sva midva kupovala. Pa so mi trije prodajalci v treh različnih trgovinah povedal enako, se pravi da zdaj dela pomivalce za Gorenje Bosch. Prej je pa ena španska firma, tisti pa niso bli OK.

Šele ko sem se prepričal, da gre res za en in isti stroj, sem kupil Gorenje, ker je bil za 50 tisočakov cenejši.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 29.1.2006 20:59:59 >

clock-img

29.01.2006, 21:10

clock-img

urška

pencil-img

3136

ja kalbo to so pa tudi meni rekli, da so zdej novi pomivalci, ki so narejeni od drugega proizvajalca boljši in da se jih splača kupit, samo ni mi pa nobeden reku, da jih dela bosch

clock-img

29.01.2006, 21:29

clock-img

kalbo

pencil-img

6271

Sta bla v eni trgovini skupaj moj gorenjev in boschev. Do pike enaka, le v ceni je razlika. Možno je, da dela tud za bosch kaka firma, tega pa ne vem.

clock-img

29.01.2006, 21:44

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

men je mami rekla da je čist vseeno kakšnega vzamem, saj je ponudba kar dobra. v bistvu so vsi isti, le da imajo dražji več elektronike.  sem se odločila za cenejšo varianto - BEKO, ki ima samo 5 programov, je pa tud v energijskem razredu A. pa še vseh teh programov  najbrž ne bom  rabila. indikatorje za sol ima itd... nima pa displaya - ampak je najbrž samo 1 stvar manj ki lahko crkne... glavna je poraba vode in el. energije, pa kako je glasen.

clock-img

29.01.2006, 21:53

clock-img

tinka-pepa

pencil-img

520

ima kalbo prav da bosch za gorenje dela, sama delam v tehnični trgovini in lahko to potrdim.

clock-img

29.01.2006, 22:53

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Pred enim mescem sem kupla boscha v big bangu za 89 jurjev. Kolko sem gledala okoli je to res ful ful ugodno, tak da leti gledat, če še majo kakega.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem