cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Polomila sva ga

clock-img

15.07.2007, 06:41

clock-img

katipi

pencil-img

937

Ja, res sva ga polomila... Včeraj, deset dni po porodu s carskim rezom, se nisva mogla zadržati in po štirih mesecih sva spet slončkalauser posted image user posted image . Sicer s kondomom in nežno, ampak mene je malo bolelo, potem pa me je začelo skrbeti in danes zjutraj sem čisto panična. Bolečin nimam, me pa zelo skrbi, kaj bi lahko šlo narobe. Kako bi se na zunaj kazale morebitne notranje krvavitve? A ima katera izkušnje s tem?

clock-img

15.07.2007, 09:14

clock-img

emaa

pencil-img

7450

Ne bi vedela, midva sva zdržala tri tedne, oz. par dni po tem, ko sem prišla domov, pa ni bilo nič. Situacija pa ista, CR, dvojčki. Je pa res, da sem jaz tretji dan po porodu šla peš do KC iz porodnišnice (voziček je bil zaseden), sina pogledat, preden ga operirajo, ker nisem vedela, če ga bom še kdaj živega videla. Pa sem bila v redu. 

clock-img

15.07.2007, 09:18

clock-img

rr.mm.dd

pencil-img

66

jaz mislim, da kakršnakoli notranja krvavitev bi se poznala tako, da če si malo pritiskaš po trebuhu oz. nižje, bi te tam moralo ornk bolet. user posted image

Pa si za dušo danes privoči relaxing day... malo počivaj, da ne bo slabe vesti...

LP!

clock-img

15.07.2007, 09:55

clock-img

Anonimen

punce punce...user posted image  to ne gre tkouser posted image

pomojm nima bit kej narobe-moje skromno mnenjeuser posted image

clock-img

15.07.2007, 10:34

clock-img

Freycha

pencil-img

8389

Punce, kaj če bi se malo manj obremenjevale in malo bolj uživale?

Če bi imela notranje krvavitve, bi imela trd trebuh in bolečine. Pa niti ne vidim razloga, zakaj bi jih imela?user posted image  Saj ti niso MV prerezali.......

Če pa te še vedno skrbi (če mene vprašaš po nepotrebnem), potem pa se vsedi v avto in odpelji na urgenco. Me ti bomo malo težje pomagale user posted image  

clock-img

15.07.2007, 10:37

clock-img

lex

pencil-img

6532

Če bi bila kakršna koli notranja krvavitev bi ti verjetno postalo slabo, bila bi omotična in zvonilo bi ti po ušesih (znak, da ti je padel pritisk), to se je meni zgodilo ene pol ure po porodu in so nato ugotovili da notranje krvavim (mi je stisnila trebuh pa se je pol litra krvi ven ulilo), aja pa trd trebuh sem imela samo tam ko sem krvavela.
Res si privošči dan za relaksacijo, če je hotel včeraj user posted image , pa naj danes kuhauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

15.07.2007, 20:41

clock-img

katipi

pencil-img

937

Hvala, punce, za optimistične poste!user posted image  Počutim se čisto ok, mislim, da ne bo nič narobe, ampak s take vrste telovadbo bova vsaj še kakšna dva tedna počakala.user posted image  

clock-img

17.07.2007, 14:39

clock-img

* Tofsi *

pencil-img

29

Moj skromen komentarček: POGUMNA SI, oz. maš jajca.
Sama sem 2x rodila naravno brez CR, pa nisem upala slončkat še mal več kot 10 dni po porodu, no precej več user posted image


_____________________________

Živi in pusti živeti!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem