cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Poln krožnik???

clock-img

26.01.2006, 00:31

clock-img

jupiter

pencil-img

175

V dieti piše, da je dovoljeno za kosilo pojest poln globok krožnik, za večerjo pa pol manj.  Mi lahko ktera definira kaj to je poln krožnik torej? Je to globok krožnik poln do polovice, poln do roba poštrihano ali čist poln poln s kupčkom?
Ker meni se zdi, da stradam...
Danes imam 6.dan (škrob-tenstan krompir) , tako da se mi ne ujema z vami odločnimi, pa me zanima, kateri dan bi lahko preskočila, da grem z  vami, če vam nisem v napoto???Bi šlo? Recimo po vašem vodnem dnevu?

clock-img

26.01.2006, 06:21

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ne obremenjuj se s količinami...pač pojej toliko, da se fajn naješ. JAz sem se vedno do kraja najedla in sem fajn shujšala. Nikakor pa ne pojej tako malo, da si potem skoz lačna....to te bo šele v grešenje speljalo.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

26.01.2006, 08:33

clock-img

Anonimen

Ja, potrjujem, tudi jaz jem zelo konkretne porcije. Je pa res, da je večino krožnika zelenjava. Včasih se tako napokam, da se komaj nosim naokoli. Predvsem takrat, ko si naredim brokoli na pari, ki ga imam zelo rada.
Drugače pa mislim, da je poln krožnik do notranjega roba pa še malo kupčka povrh.  user posted image

clock-img

26.01.2006, 08:38

clock-img

Anonimen

Moj je bil tako poln, da je čez letelo. Pa še to sem si včasih še enkrat naložila.user posted image

clock-img

26.01.2006, 08:44

clock-img

Anonimen

KOt Splišni. Moraš se najest, drugače ti bo šla samo hrana po glavi.

clock-img

26.01.2006, 18:51

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Iz moje izkušnje - čim manj kompliciranja in razmišljanja o hrani. Če imate rade zelenjavo, se je lahko prenažirate do user posted image !

clock-img

26.01.2006, 20:40

clock-img

Anonimen

Ok, zdaj ste pa še mene potolažle. Jaz pa sem ves čas imela krivo vest, da preveč jem, ker nisem nič lačna... In če sem slučajno šla še po več, mi je bilo še bolj hudo...

clock-img

26.01.2006, 20:51

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Jaz se tudi vedno najem do sitega. Tudi za večerjo ne gledam, da je pol manj.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

26.01.2006, 21:34

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Tudi jaz ne škrtarim s porcijami. Toliko da se najem oz. včasihtudi več.user posted image  Raje več pojem, kot pa da sem čez eno uro v hladilniku in delam greške. Opažam tudi, da se nas večina drži tega.user posted image

clock-img

26.01.2006, 22:38

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Da je želodec poln, jaz pa sita - in sva zadovoljna oba. user posted image .
Kolikor ti paše in, da ne čutiš več lakote. Ne obremenjuj se stem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem