cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Polivanje

clock-img

07.08.2009, 15:56

clock-img

nebo

pencil-img

1664

Malo me skrbi ker moj dečko neprestano poliva, ko se podojiva če podre kupčke ali ne, poliva, ga začne kolcat, spet poliva, skratka groza, včasih poliva tudi po dveh urah dojenja takšno sesirjeno mleko....pleničke so sicer polne, kaka tudi 5krat na dan, pa recimo dva krat še ponoči. Patronažna je rekla, da naj to omenim na prvem pregledu, ampak kje je še to, saj smo stari komaj 9 dni.  V P je šel v 24 urah gor po 90 dag...uffff, ampak me vseeno en mal skrbi.

So bili vaši otročki tudi takšni??

< Sporočilo je popravil nebo -- 7.8.2009 15:57:47 >

clock-img

07.08.2009, 16:19

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Mogoče se pa prenajeda in zato bruha.

clock-img

07.08.2009, 18:57

clock-img

anika87

pencil-img

767

Ojla. Tukaj je že nekaj napisanega. http://www.ringaraja.net/forum/Polivanje_med_navdu%C5%A1enjem/m_4386919/tm.htm
Pa mimogrede -  polivanje in bruhanje je razlika, bruha v loku.

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem