cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pohodi dolenkice

clock-img

14.02.2011, 13:15

clock-img

ljupka

pencil-img

1169

Mene pa zanima če bi bila kje katera tako prijazna pa bi mal meni družbo delala ko bo kakšno lepo vreme.Začela sem hujšat,pa bi tudi mal hodila,sam se mi sami ne da in ni volje.Lahko kakšni gorjanci ,al še kje drugje.
Sem iz okolice NM  ,če sem bolj natančna iz stopiškega konca,bila bi zelo vesela ,če bi katera hotela deliti kakšne dve uri svojega prostega časa na teden z menoj.

clock-img

15.02.2011, 12:20

clock-img

neanja duo

pencil-img

465

Oj!

Iz kje točno pa si?Sicer še ne poznam dolenjske toliko(Smo pred kratkim  kupili hiško-računamo,da bomo drugo leto notri),bi se pa z veseljem pridružila na kakšnem sprehodu.Tudi zato,da malo spoznam dolenjskouser posted image

clock-img

15.02.2011, 12:28

clock-img

ljupka

pencil-img

1169

Iz podgurja ,Okolica Stopičev.Gre se proti Beli krajini.Gostilna Prepih je tudi blizu.Od tovarne Revoz še 15 min naprej.
Kje ste pa vi kupili hišo?

clock-img

15.02.2011, 12:40

clock-img

neanja duo

pencil-img

465

Poljane pri Mirni peči(soseda od male princeske)user posted image Trenutno pa živimo na Vrhniki.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem