cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pogumne, pogumne,...

clock-img

25.06.2006, 10:10

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

....kje se skrivate? Vas že tako dolgo nisem brala, da vas že prav pogrešamuser posted image Modrooka, dix, papiloni in vse, ki se vas trenutno ne spomnim, kako vam gre? Jaz sem dan začela z lubenico, zdaj pa že jogurt pijem, čeprav še ni 12. Kaj čem, če od lubenice ni nič ostalouser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

25.06.2006, 10:13

clock-img

Anonimen

Katere ste zdaj to? A tiste, ki so z Laro začele? Nje več res ne zasledim med hujšaricami.
Evo, jaz sem tudi začela. Danes imam ... 7. dan, se mi zdi. Hidrate. Kateri dna imate pa ve?

clock-img

25.06.2006, 10:29

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Me smo najbolj neresne hujšarice v zgodovini RRjauser posted image user posted image Tako neresne, da sploh ne vem več kateri dan imamouser posted image user posted image user posted image Mislim,da smo okoli 86 dneva, tako da že končujemo. Lara je pa začela kak mesec za nami.

Koliko bi pa ti rada izgubila? Jaz sem dala dol 8kg, kljub ogromno grehom in temu,da zdaj že en mesec ne jem več po tej dieti. Raje več športamuser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

25.06.2006, 10:33

clock-img

Anonimen

Ajaaaaa, ve ste že na koncu. Ne, LARA je ravno dobro začela, pa poniknila. No, saj ne vem točno.
Jaz sem že enkrat dieto dala skozi, med prvimi tule na RR, malo za Albino in tistimi zraven. Sem shujšala kakšnih 13 kil, pa potem še 3. Zdaj pa bi jih rada še kakšnih 5 izgubila. Ne mislim pa vztrajati 3 mesece. Bom videla, koliko bo šlo kaj dol. Športat se mi pa ne da.

clock-img

25.06.2006, 10:37

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Ufff, pridnauser posted image user posted image Saj za 5 kg ti res ne bo treba dat cele diete skozi. Čeprav je pa tiste zadnje kg viška najtežje zgubiti,...vidim pri sebi, se me držijo kot klopuser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

25.06.2006, 16:18

clock-img

dix

pencil-img

897

Pokorno javljam da sem pred dvema dnevoma resnično prekinila z dieto, saj sem že 2 meseca sama sebi lagala da hujpam in si zatiskalaoči ko sem jedla kaj ne bi smela.

v 35 dneh sem izgibla 11,5 kg. Nekaj je, če pogledam da sem samo 1/3 hujšala. Sedaj moram najti neki novi način da še vsaj 5 sklestim iz sebe, na ta način več ne gre. Mogoče se vrnem k svoji preverjeni stari doeti, cele dneve samo čokolino... ali pa cele dneve nič? nekaj bom že ugotovila.

Lep dan vsem

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem