cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pogosto dojenje

clock-img

17.07.2008, 21:52

clock-img

eva15

pencil-img

11

MENE PA NEKAJ ZANIMA.IMAM FANTKA STARGA 5 MESECEV IN SE JE ZAČEL ZBUJATI NA DVE URI.SICER DOJIM IN ME ZANIMA ČE IMAM PREMALO MLEKA ALI JE KAJ DRUGEGA .

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 12.8.2008 14:45:26 >

clock-img

17.07.2008, 21:59

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

ne,pač temu se reče poskok v rasti :))

clock-img

17.07.2008, 22:05

clock-img

eva15

pencil-img

11

BILA SVA PRI ZDRAVNIKU PA JE REKLA DA MU NAJ  ZAČNEM DODAJATI RIŽEVE KOSMIČE   TER ZELENJAVO KORENJE...........NO VČERAJ SEM PO DOJENJU DODALA APTAMIL  RES DA JE SPAL MALO DLJE PONOČI .NE UPAM SE MU DATI PREVEČ KOLIKO MU NAJ DODAM

clock-img

17.07.2008, 23:17

clock-img

Pia77

pencil-img

612

Jaz mu na tvojem mestu ne bi dodajala... Če si ga 5 mesecev uspešno dojila, ti tudi zdaj ne primanjkuje mleka, da bi se zaradi tega zbujal... Otroci se zbujajo tudi iz drugih razlogov, ne samo zarad lakote... Jaz bi na tvojem mestu pridno pristavljala, da boš imela gotovo dovolj mleka za vse njegove potrebe. Aptamila ne bi dodajala, ker v tem ni problem. Ker pa je tvoj dojenček star že 5 mesecev, boš pa itak lahko kmalu začela uvajati drugo hrano. Po smernicah je to po dopolnjenem 6. mesecu, sicer pediatrinja ti je to svetovala že zdaj...

clock-img

12.08.2008, 13:54

clock-img

TinkiBinki

pencil-img

409

OJla!

Tudi jaz na tvojem mestu ne bi dodajala mleka. Lahko, da se je navadil na te ure in bo isto ali boš dodala ali ne. Probaj dati dve žlički riževih kosmičev v svoje mleko (npr. 20 ml načrpaj) in naj to poje, podojiš in ga daj spat. to malo zafila trebušček in se ne bi smel zbuditi zaradi lakote. Če se pa zbuja, je pa lahko še veliko vzrokov, mogoče pa že zobki pritiskajo, ...

clock-img

12.08.2008, 17:45

clock-img

Simonček

pencil-img

66

Moj sinček je star en mesec in pol pa se doji skorajda na eno uro pa pol čez dan. Sicer pridno polni pleničke in se normalno redi. Tudi jaz sem že bila prestrašena, da nimam dovolj mleka, kajti sem že parkrat začela pripravljati adaptirano mleko, ampak sem potem zavrgla. Včasih se krega na dojki, dostikrat se tudi samo carta. Sicer pa po vsakem obroku tudi vsaj nekaj pobruha, tako da očito je zadosti.... Včasih pa nevem zakaj že takoj po eni uri daje prstke v usta...

clock-img

18.08.2008, 23:11

clock-img

Tende

pencil-img

96

Naša se je od vsega začetka dojila na tri ure, pri nekje štirih mesecih pa nekaj časa na dve uri, potem zopet na tri. In to podnevi in ponoči. Tudi jaz sem bila v dvomih in sem ji parkrat pripravila Aptamil in ga ponudila po dojenju, pa je ni preveč zanimal. Torej ni bila lačna, jaz pa pomirjena.
Pri 6m smo začeli z gosto hrano in kmalu  je prenehala tudi z nočnim dojenjem in zdaj mami lepo spi...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem