cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Podpora pri hujšanju

clock-img

05.08.2008, 16:23

clock-img

laknerš

pencil-img

825

Sem mamica trenutno 3 leta stare punčke in 2.oktobra imam rok za drugo lepotičko. Pred prvo nosečnostjo sem imela 60kguser posted image pa sem se zredila za 25kguser posted image zdaj pa jih imam 99user posted image . TOREJ iščem nekoga iz okolice Kranja, ki ima podoben problem. Če je kje katera, ki bi želela pričeti zuser posted image dietami, tekom, kolesarjenjem ali čem podobnem nekje oktobra naj se javi. Jaz bi obvezno rabla podporo pa še lepše je če veš da je še kje kakšen revež, ki se trudi tako kot ti.

clock-img

05.08.2008, 21:12

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Najbrž je katera tudi zi tvojega konca. Meni si mal predaleč user posted image

Po katerem načinu prehranjevanja pa boš začela? za montignaca in ločevalno imaš tukaj gor posebne teme, ker se tehtamo, podpiramo...

Ti svetujem, da se potem kateri od teh tem pridružiš.
Če bo pa katera še tekla s tabo pa tolko boljše.

clock-img

05.08.2008, 21:23

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Oktobra boš rodila in misliš it direkt na dieto?
Si pa faca!user posted image

clock-img

05.08.2008, 22:13

clock-img

laknerš

pencil-img

825

Sej ne mislim takoj po porodu začet stradat, sam rada pa bi se čim prej začela gibat ker je z dojenjem velik lažje shujšat pa itak bi šlo vse postopoma, najprej bi se sprehajala počas z vozičkom potem z rolarji, pa tekla itd. Sem že enkrat rodila tako da vem kako zgleda okrevanje po porodu in da ni tako lahko pa čeprav nisem bila nič šivana.

clock-img

06.08.2008, 08:21

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Zdravo se lahko začneš prehranjevat že med nosečnostjo in s tem vzdržuješ težo, da ne gre več gor (razen za otrokovo težo).

clock-img

06.08.2008, 08:27

clock-img

laknerš

pencil-img

825

ja ja to nosečnost sem kar pridna. Sem se do sedaj zredila samo 8kguser posted image user posted image user posted image . Vsak dan grem na daljši sprehod, pa ker sem brezposelna sem doma pa potem jem petkrat po mal. Po moje sem se v prvi nosečnosti zredila tolk zarad sendvičev, ker sem še v šolo hodila pa ni bilo druzga kot sendvič za zajtrk, pa za malco, pa za kosilo je tašča skuhala za 5 jest sem pa mogla pojest za tri, ker sem bila nosečauser posted image user posted image user posted image . Na ta način človek dobi 25kg kot za šalo, pa še G mi ni nikol težila zarad kg in sploh nisem vedla da je to tolk preveč.

clock-img

06.08.2008, 08:28

clock-img

laknerš

pencil-img

825

Kdaj maš pa ti PDP?

clock-img

06.08.2008, 09:19

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

A jst? Nisem noseča, imam pa skoraj 2 leti staro punčko.

clock-img

06.08.2008, 09:41

clock-img

laknerš

pencil-img

825

aja nism vedla. kako ji je pa ime? rabmo kšno dobro idejo. jest mam tudi 3leta staro punčko Neli

clock-img

06.08.2008, 13:53

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Mi imamo pa mašo.

clock-img

10.09.2008, 17:47

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

no a si prov iz kranja ali ven zato ker sem jaz ven če sva kje bliz bi lahko

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem