cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Podnapisi za filme

clock-img

03.07.2015, 11:04

clock-img

Matej123

pencil-img

1

Mene pa zanima kako se v film doda več podnapisov, in sicer tako da izbereš kateri podnapis hočeš predvajati (in brez da film zapečeš na DVD).

clock-img

07.07.2015, 14:56

clock-img

candysurf

pencil-img

31

ne vem čisto točno kaj misliš, jaz najrajši predvajam s predvajalnikom BS player, ki ti tudi ponudi dobro prevedene podnapise, da jih ni potrebno iskati po spletu.

clock-img

07.07.2015, 19:08

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

podnapisi se ne dodajajo "v" film, ker potem so zapečeni gor (hardcoded). lahko pa dodaš več "srt" datotek z večjezićnimi podnapisi v isto mapo in potem izbereš manualno kaj naj bo predvajano.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 7.7.2015 19:09:32 >

clock-img

07.07.2015, 19:13

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

podnapisi se dodajajo razlićno, samo malo pobrskaj. VLC recimo ima opcijo v meniju - odpri več datotek in potem je zgoraj avi (film) datoteka in spodaj ta opcija za podnapise (srt datoteke)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem