cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Podiranje kupčka

clock-img

22.08.2009, 17:38

clock-img

janja.k

pencil-img

98

Ali vaš otrok vsakič ko se podoji podre kupček? Koliko časa to traja? Moj ga pogosto zelo dolgo ne more podreti. Včasih ga splo ne. Kako lahko pospešiš podiranje kupčka?
Hvala in LP

clock-img

22.08.2009, 20:48

clock-img

veronikab

pencil-img

1172

http://www.ringaraja.net/googlesearch.asp?cx=003895394721023096174%3Af9uj_wyowam&cof=FORID%3A11&q=kup%C4%8Dek#883

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

clock-img

22.08.2009, 20:49

clock-img

smej

pencil-img

256

Če nima težav kadar ga ne podre se ne sekiraj. Meni je pediatrinja rekla, da če po 5 minutah kupčka ne podre ga pač ne podre. In ga tudi zelo redko podre, pa ni zato nič narobe. Če ga potem ne tišči v želodčku in ne poliva se ti ni treba sekirat.

clock-img

22.08.2009, 21:54

clock-img

anika87

pencil-img

767

Janja.k koliko je pa star?
Mi smo tudi imeli težave na zečtku, je trajalo celo večnost, sedaj pa kar gre. Včasih ga podre že med samim dvigovanjem na ramo, ko ga še niti ne dvignem prav, včasih celo med dojenjem, neha, podre in dalje papa. Star je 2 meseca. No, včasih se pa tut zgodi, da ga ne podre (zdaj HB redko), takrat pa pol kar   zaspi in včasih ga celo, ko se zbudi (če je to dnevno spanje, ker ponoči spi 7 ur). Meni pa je P rekla, da ga   lahko tudi do 1 uro podira, samo jaz ga nikdar nisem tak dolgo nosila, največ kakšnih 10 minut od začetka. Aja, pa tudi polivanček je bil, zdaj še redko polije.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

clock-img

23.08.2009, 17:02

clock-img

tanja1980

pencil-img

148

meni niso nikoli povedali, da je full pomembno podreti kupček,

dokler nisem sla z malo na urgenco, ker jo je tako zvijalo (ko ima krce ne joka) in sem misla kaj da ji je, je bila pa samo napihnjena...me je primarij napizdil, kaj ne podiramo kupčkov. Pa smo jih vedno full lepo, potem pa je dobila mal krce in jih tisti dan res ni, oziroma jih je full mal.

Zdej jih striktno podiramo, tudi do pol ure, če je treba, ker nočem več take scene. Sem se preveč ustrašla. Včasih, če ga ne podre, jo polozim za kake 5 min na posteljo, potem pa zopet podiramo, tako gre lažje, ker grejo mehurčki gor.

Najbrz ni tak problem, če otrok ni napihnjen, ampak nepodiranje kupčka v kombinaciji s krčki je pa ulala...

clock-img

23.08.2009, 18:35

clock-img

Blueeyes

pencil-img

9438

naša ga max v eni minuti podre... ponadadi takoj k jo dam na ramo že podre... tko da s tem nimam problemov.. sam  na začetku ga pa ni hotla takoj podret, sem tud rabila mal več časa... nekje 5-10 min, pa sem bla vztrajna in ga je vedno podrla.... jo pa trepljam od ritke proti ramenom, tko da se ji hitrej sproži

clock-img

29.08.2009, 09:18

clock-img

Dorca

pencil-img

191

Pri nas vžge sistem, da otroka ne daš na ramo, ampak ga ko poje dvigneš v sedeči položaj in ga držiš z dlanjo na prsih, da je nagnjen malo naprej, palec tvoje desne roke je pod njegovo desno pazduho, kazalec iste roke nad njegovo levo roko, ostali prsti pa pod njegovo levo pazduho. To ti pride v kri po enomesečnem bivanju na pediatriji - je pa učinkovito.

Samo ne pustit, da otrok sedi na celi riti, roka je dovolj velika, da ga držiš - ne dvignjenega, da narahlo sedi na tvoji nogi.

Pa srečno!

_____________________________

Kdor nima otrok, ne ve, čemu ljubezen. (italijanski pregovor)

clock-img

29.08.2009, 15:38

clock-img

blanč

pencil-img

3419

IZVIRNO SPOROČILO: Dorca

Pri nas vžge sistem, da otroka ne daš na ramo, ampak ga ko poje dvigneš v sedeči položaj in ga držiš z dlanjo na prsih, da je nagnjen malo naprej, palec tvoje desne roke je pod njegovo desno pazduho, kazalec iste roke nad njegovo levo roko, ostali prsti pa pod njegovo levo pazduho. To ti pride v kri po enomesečnem bivanju na pediatriji - je pa učinkovito.

Samo ne pustit, da otrok sedi na celi riti, roka je dovolj velika, da ga držiš - ne dvignjenega, da narahlo sedi na tvoji nogi.

Pa srečno!


Evo probala po tvojih navodilih in dete je takoj podrlo kupčekuser posted image user posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

clock-img

29.08.2009, 15:43

clock-img

claud

pencil-img

4036


IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: Dorca

Pri nas vžge sistem, da otroka ne daš na ramo, ampak ga ko poje dvigneš v sedeči položaj in ga držiš z dlanjo na prsih, da je nagnjen malo naprej, palec tvoje desne roke je pod njegovo desno pazduho, kazalec iste roke nad njegovo levo roko, ostali prsti pa pod njegovo levo pazduho. To ti pride v kri po enomesečnem bivanju na pediatriji - je pa učinkovito.

Samo ne pustit, da otrok sedi na celi riti, roka je dovolj velika, da ga držiš - ne dvignjenega, da narahlo sedi na tvoji nogi.

Pa srečno!


Evo probala po tvojih navodilih in dete je takoj podrlo kupčekuser posted image user posted image



Isto...........

al pa ga das cez ramo....boe rokici morata bit cez tvojo ramo....tko da je dokaj visoko....
to je tudi edini handling za pokoncno nosenje dojencka...

clock-img

29.08.2009, 19:57

clock-img

Dorca

pencil-img

191

Me veseli, da sem vsaj malo pomagalauser posted image

Uspešno še naprej.

_____________________________

Kdor nima otrok, ne ve, čemu ljubezen. (italijanski pregovor)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem