cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Po porodu

clock-img

01.09.2005, 13:27

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Mesec dni pa dva tedna je odkar sem rodila, čišča je šla ta teden. Zanima me, ali je normalno da imam rumenkastega izcetka dosti? Bila sem sivana imela sem 3 notranje in 3 zunanje sive, in vcasih imam obcutek kukr da mi vsake toliko nekaj potiska ven tam pri klitrisu, a ima se kera tak obcutek? Rada bi si pogledala s speglckom kako mi zgleda "tam spodaj" pa si sploh neupam, kukr da bom vidla nevem kaj.....
Mal cudna smrka

clock-img

01.09.2005, 13:54

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

hehee, jaz sem se tudi bala pogledat. pa še prav sem imela, je bilo res čudno za videt. zdaj (po 8. mescih) je pa že skoraj normalno drugače pa je mene tudi vse živo zategovalo. če je hudo pejdi h G pokazat.

clock-img

01.09.2005, 16:02

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

29.09.2005, 22:49

clock-img

janč

pencil-img

136

mogoče se ti je malce ognojilo, zato rumen izcedek
kmalu boš imela gin. pregled, pa tam rajši vprašaj

clock-img

30.09.2005, 00:11

clock-img

Anonimen

Po čišči je normalno, da pride rumen izcedek. Jaz sem ga imela veliko in zelo dolgo. Najprej rdeče, potem rjavo, potem rumeno. Saj bo minilo.user posted image

clock-img

30.09.2005, 05:59

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Smrka kot bi poslušala sebe ravnotako izcedek pa še tam me tko dol tišči kot da bo vse ven padel, pa to je normalno.Sem imela že ginekologa pa je rekel da tam spodi vse O.K.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem