cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Po porodu...

clock-img

06.12.2006, 20:17

clock-img

frufru

pencil-img

2857

Ponovno javljanje v imenu frufru.

Frufru počasi prihaja k sebi,  še težko hodi in težko vstane s postelje. Lovro pa kar napreduje.
Ja pozna se, da je bil naporen porod. Malo jo bolijo seski na dojkah, ker Lovro samo napol zagrabi sesek in ga močno stisne.
Ugotavljava, da je težavica v tem, ker Lovro premalo odpre usta in tako ne zaobjame celega seska.
Ampak uživa, da se le tišči k mamici in njenim dojkam....
Vesela je, ker so ji otekline na nogah izginile, le trebuh je še ves mlahav...
Včeraj sva s taščo pekla dobrote, da sem danes odnesel v službo in tako smo proslavili našega Lovrota.
Če bo vse ok, bo že v petek popoldan doma.

Lp,
Očka

clock-img

06.12.2006, 21:49

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Super!

Prepričana sem, da bo frufru kmalu okrevala, dojke bodo pa tudi prenehale boleti, ko se malo utrdijo.

Sedaj se pa lepo cartajte vsi trije in uživajte maksimalno user posted image user posted image user posted image

Srečno!

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

06.12.2006, 21:58

clock-img

frufru

pencil-img

2857

Hvala vsem za lepe čestitke in želje.

Se že crkljamo....še boljše pa bo, ko pride naša mamica z Lovrotom,
upam da v petek domov, če bo vse ok.
Zaenkrat dobro kaže.

Tudi vam obilo uspeha in lepih trenutkov ob porodu želim.

LP,
Očka 

clock-img

06.12.2006, 22:55

clock-img

Marelica

pencil-img

1176

Pozdravček tudi od mene in ISKRENE ČESTITKE MAMICI IN OČKU ZA LOVROTA!!!!user posted image

Si me kar malo spomnil na čase, ko sem bila še jaz v koži mamice frufru (zdaj se mi zdi, da je že davno)...

Mogoče se boste na začetku malo lovili, treba se bo še privaditi na vse novo, ampak uživajte v teh trenutkih! Prehitro minejo in ostanejo še samo sladki spomini.



clock-img

07.12.2006, 07:57

clock-img

srki

pencil-img

9222

Tako se mi zelo lepo zdi, ker vidim, da si zelo OK in skrben očka. Še tako naprej, frufru pa bo zagotovo okrevala in vsak dan bo lepši z vajinim sinekom.

clock-img

07.12.2006, 08:59

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Super, da se imate fajn user posted image user posted image user posted image Očka, ti pa si boš zgleda moral svoj nick naredit, se ti dopade tu med babnicami user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

07.12.2006, 12:24

clock-img

pika30

pencil-img

1150

Frufru  in Lovro pa res ne bosta imela problemov,ker imata tako skrbnega dedca in očka.Čestitke!!
Jutri je že petek,ko prideta domov pa se boste vsi trije lepo cartali in uživali starševstvo v celoti.
Glede dojenje pa naj ne skrbi,začetek je vedno težek,važno je da le ima mleko.Uživajte vsi trije!!!
                                           user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

clock-img

07.12.2006, 12:29

clock-img

pika30

pencil-img

1150

Naj se nam čimprej oglasi,da nam napiše zgodbico in njene izkušnje.
lp

clock-img

13.12.2006, 12:57

clock-img

frufru

pencil-img

2857

Hvala vsem, ki ste bodrile mojega R, ko mu je bilo hudo. Ko je v skrbeh, je malo zmeden, pa ni znal prit na decembrski forum, kjer je že moja zgodbica in albumček.

Še enkrat H V A L A   P U N C E !

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem