cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Po aptamil2 ima krče

clock-img

21.03.2006, 10:57

clock-img

nejča

pencil-img

178

Do sedaj smo bili na Aptamil AR zaradi polivanja, zdaj pri 7m smo šli po nasvetu prehranskega pediatra na Aptamil 2. Vendar naš user posted image ima po njem grozne krče, podobne kot jih imajo otroci pri 2m, zato smo šli nazaj na Aptamil AR. Ali ima katera kakšno idejo oz. izkušnjo ?

clock-img

21.03.2006, 11:21

clock-img

Irena88

pencil-img

229

Mi smo začeli zelo počasi uvajati Aptamil2 in sicer samo po eno merico, ostalo pa je bil Aptamil 1. Tako smo delali cca 2 tedna nato smo dodali 2 merici Aptamila 2 in še sedaj malo mešamo. Pri nas se je obneslo, upam da bo tudi pri vas delovalo.user posted image  

clock-img

21.03.2006, 11:25

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

Spet ti jaz odgovarjam...ampak nisem imela takega problema kot ti.

 
Moja je imela po Aptamilu 1 take grozne krče, tako da sem menjala mleka kot spodnje hlače. Najbolj se mi je odnesel Hipp iz Mullerja,. ki je nemški. Ker je tvoj star že 7 mesecev, čist komot zamenjaš mleko. Koliko gostih obrokov pa imata?
 
Lp Tia74
 
 

clock-img

21.03.2006, 13:25

clock-img

nejča

pencil-img

178

Sem mešala tudi samo 1 merico s 6 mericami Aptmila AR, pa v pire krompir sem poskusla dat in je bilo vseeno hudo. Imamo pa že 2 obroka goste hrane in sploh ni problema, je vse. Zdaj bi rada počasi uvedla še tretjega - kakšno skuto in jogurt. Res me skrbi samo to mleko, saj rabi več kalorij.

clock-img

21.03.2006, 16:37

clock-img

ALINA55

pencil-img

76

Tudi naš je imel po Aptamilu2 blazne krče, sploh takrat, ko je jedel, ga je kar zvijalo in je jokal. Potem smo zamenjali mleko z Beba2. Problemi so izginili v enem dnevu, pa tudi poje več kot prej user posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem