cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Poškodba avta na parkirišču

clock-img

05.08.2006, 18:08

clock-img

žarnica

pencil-img

706

Sedaj sem videla, da imam avto "butnjen" pod šipo na sovoznikovi strani, vrata in pod vrati je prav noter vdrto in se vidijo odtisi gum. Sinoči ga je imel fant parkiranega pred hotelom (tam dela) in ga je po vsej verjetnosti nekdo tam poškodoval, potem pa pobegnil.
Kaj pa sedaj?
Ti AO+ krije škodo na parkirišču?
Imajo navadno hoteli zunaj kamere?user posted image

clock-img

05.08.2006, 18:50

clock-img

andrej77

pencil-img

185

za poškodbe na parkirišču ti krije samo kaksko oz. delni kasko z ustrezno kombinacijo

AO+ je zavarovanje za telesne poškodbe, če je v prometni nesreči poškodovan voznik ( povzročitelj nesreče ) zavarovanega vozila (s tem da ne pokriva poškodb vratnih mehkih tkiv)

clock-img

05.08.2006, 19:16

clock-img

žarnica

pencil-img

706

Hvala,saj sem sedaj tudi sama šla brat kaj ti krije.  Ugotovili smo,da imajo na tem hotleu kamere in bodo danes pogledali. Sem pa poslala tudi email na spar (ker smo bili včeraj tam v garažni hiši), če bi lahko pogledali na kamere,če se kaj vidi kdo je bil zraven parkiran in če je poškodoval naš avto.
Saj vdrtine niso tako hude, samo se je barvo dol okrušila in bo verjetno zarjavelo.

clock-img

17.08.2006, 13:42

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Bom presenečen če boste kaj dobili od Spara, ker načeloma teh posnetkov ne dajejo kar tako od sebe.

clock-img

22.08.2006, 12:41

clock-img

žarnica

pencil-img

706

Nixxon, v šparu so bili zelo prijazni in so po elektronski pošti sporočili, da se lahko oglasimo v upravi. Tako smo tudi naredili in pregledali posnetek. Žal smo se pa s poškodovanim avtom že pripeljali.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem