cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Playstation

clock-img

16.10.2006, 13:02

clock-img

hati

pencil-img

603

Misli se mi nagibajo k temu, da bi možu kupila Playstation. Ker pa o tej zadevi nimam pojma, bi mi prav prišlo, če mi kdo razloži na kaj moram biti pri nakupu pozorna. Vem sicer da prihaja konec leta nov model, ampak se vseeno nagibam k Playsation2. Cene so pa različne. Torej če zna kdo pomagat bom hvlaežna.

pozdravček, hati

clock-img

16.10.2006, 15:47

clock-img

Carovnica Mica

pencil-img

799

IMAMO PS1 IN PS2,VSAK JE MAL DRUGACEN PRI PS2 JE BOLJSA GRAFIKA ZA ZACETEK PA JE TUD PS1 UREDU,SAM IGRIC NI 1 NIC ZA DOBIT,ZA 2 JIH JE PA KR NEKEJ.CENA PS2 JE OKROG 60K-ZRAVEN IMA 2 JOISTIKA IN MEMORI KARTICO.
ČE TE SE KAJ ZANIMA PA PRASI..
LPuser posted image
SPET SE DEREMuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.10.2006, 16:14

clock-img

Anonimen

Mi imamo PS2! Cena je bla februarja 35.000 sit.
Maš pa skoraj v vsakem Big Bangu-letaku akcije, in dobiš poleg še kakšno igrico. Se pa trenutno gibljejo cene povsod okrog 35 tisoč!
Imajo pa igrice potem kar fejst navite cene!user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.10.2006, 17:14

clock-img

kapica

pencil-img

5103

Midva sva imela PS1, sedaj pa imava PS 2, dobila za darilo. Moj moz pravi da je ful dobro in je zadovoljen, tega najnovejsega si pa niti ne zeli. Pa verjetno je samo grafika se boljse narejena kot je sedaj na dvojki.

AMpak mores vedet da ga verjetno ne bos mogla odtrgat od igric, vsaj nekaj casa ne, dokler se ne navelica. Tako da mu raje kupi kaksno drugo darilo. Bos tako ze vnaprej poskrbela za manj kreganja po hisi user posted image  in miren zakon user posted image .Scasoma ti bojo vse te igrce sle na zivce.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

clock-img

16.10.2006, 19:26

clock-img

mami darka

pencil-img

105

Tut mi mamo PS2, pa smo dali vgradit čip, da lahko igramo posnete igrce, se cenovno velik bol splača.

clock-img

17.10.2006, 08:15

clock-img

hati

pencil-img

603

IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Midva sva imela PS1, sedaj pa imava PS 2, dobila za darilo. Moj moz pravi da je ful dobro in je zadovoljen, tega najnovejsega si pa niti ne zeli. Pa verjetno je samo grafika se boljse narejena kot je sedaj na dvojki.

AMpak mores vedet da ga verjetno ne bos mogla odtrgat od igric, vsaj nekaj casa ne, dokler se ne navelica. Tako da mu raje kupi kaksno drugo darilo. Bos tako ze vnaprej poskrbela za manj kreganja po hisi user posted image  in miren zakon user posted image .Scasoma ti bojo vse te igrce sle na zivce.



Ja Kapica to mi je popolnoma jasno. Ampak itak že sedaj težim zaradi igric. Ker jih nima doma jih hodi igrat na prejšnji dom, k bratu. In meni pritisk raste. user posted image  user posted image  Pa sem začela razmišljat da pač kupim to zadevo.

Torej grem v trgovino in rečem Playstation2... Ni to tko kot pri PCju ki mora imet miljon podrobnosti. So vse te konzole enake?

Mami Darka, kje lahko dam ta čip ugradit in kolk še to stane?

clock-img

17.10.2006, 08:25

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

naš mulc ima že enih 5-6 let Playstation-2 z 2 dvema konzolama, enih 10 igrc (nobene z ubijanjem), memory card user posted image   če bo odličen ima obljubljen PSP (Play Station Portable) user posted image  

ja, igreš v trgovino rečeš kaj bi imela in kupiš - veliko užitkov in zabave želim! user posted image

clock-img

17.10.2006, 21:00

clock-img

G in T

pencil-img

953

Mi smo tudi s PS 2 (+ memory card) zelo zadovoljni, pa še DVD-je lahko gledamo.

< Sporočilo je popravil G in T -- 17.10.2006 21:01:36 >

clock-img

19.10.2006, 15:00

clock-img

kapica

pencil-img

5103

Hati ce je pa tako potem pa res boljse da ga imate doma.
Tako kot si rekla, gres in kupis PS 2 , nima kaksnih dodatkov kot racunalnik. Cip se da vgradit, takrat pred tremi leti se mi zdi da je stalo 20-30000 sit, sedaj je verjetno ze velikoo manj.


_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

clock-img

19.10.2006, 15:01

clock-img

kapica

pencil-img

5103

Sem hotel se to rect, lahko tako naredis da mu ti to kupis, cip pa naj si gre sam vgradit. Bo sigurno vedel kje je ceneje in kje je boljse. To se mi zdi bolj zanesljivo.
Bo ze veliko ce mu PS kupis, bo sigurno zeloo vesel.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem