cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pitje

clock-img

03.06.2011, 17:38

clock-img

Roberta69

pencil-img

1225

Koliko in kaj svojim dojencem dajete za piti, če začenjajo z GH. A dojko jim še vedno ponudite po vsakem obroku? Jaz sem že čisto pozabila, kako to gre user posted image .

clock-img

03.06.2011, 17:44

clock-img

Doll

pencil-img

1726

IZVIRNO SPOROČILO: Roberta69

A dojko jim še vedno ponudite po vsakem obroku?


Da

clock-img

03.06.2011, 18:20

clock-img

Katy78

pencil-img

3275

Saj je čisto simpl. user posted image  Od začetka, ko poje bolj malo, ponudiš še mleko, ko pa poje toliko GH, da je dovolj za cel obrok, pa mleka ne rabi več. Pri nas je šlo to popolnoma brez problema.

clock-img

03.06.2011, 23:38

clock-img

mujer

pencil-img

3

Vedno ponudim nekaj za pit (čaj, vodo, sok). Dojenje pa pred spanjem. Sprva naša ni hotela pri obroku nič pit, ker se je potem še dojila, ko pa je toliko pojedla da se z dojenjem ni več odžejala je začela pit. Spije čisto različno, največ ene 100ml na obrok.

clock-img

04.06.2011, 22:00

clock-img

honey

pencil-img

2567

Naš 5-mesečnik je tudi začel veliko piti. Po vsakem obroku GH mu dam še čaja in ga spije od 50-100 ml. Mleko pa dobi zjutraj in zvečer, čez dan nič več, je samo na GH.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

clock-img

08.06.2011, 10:31

clock-img

koala

pencil-img

5539

Moj je zahteval po vsakem obroku še dojko, je pa res da je tam do devetega meseca pojedel GH za vzorec, glih toliko da je poizkušal nove okuse in strukture. Za pit pa sem mu ponujala od 3 meseca dalje, kljub temu da je bil dojen po želji je zahteval še dodatno tekočino. Pil je vodo in nesladkani čaj.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem