cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pinacle

clock-img

12.03.2006, 18:52

clock-img

india

pencil-img

5342

Ali ima kdo morda ta program? Lepo prosim, če mi ga je pripravljen presneti, ga nujno potrebujem za nekaj naredit!

HVALA!!!

clock-img

12.03.2006, 19:18

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Zal ga nimam, lahko ga pa poskusim na muli dobit, al si že poskusla tam?

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

12.03.2006, 19:58

clock-img

india

pencil-img

5342

Sem, pa ni OK, se ne da z njim delat kot bi blo treba user posted image ...joj, tebe pa še itak moram za nekaj drugega gnjavit ( se spomniš user posted image user posted image ??)

clock-img

12.03.2006, 20:17

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Ojlika (še tu)user posted image

Jaz (oz.moj) ga imam na računalniku-če hočeš ti ga lahko preko messengera pošljem..ali pa se kje dobima pa ti na CD zapečem. Javi.

clock-img

13.03.2006, 08:53

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Te pa pridi kaj na kavo gnjavit user posted image user posted image user posted image ta teden sem doma user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

13.03.2006, 14:14

clock-img

india

pencil-img

5342

Sem vidla zjutraj, da si bila doma ja, jaz pa sem molila, da bom mel abencin do doma user posted image user posted image user posted image ....no, te pa te rufnem, da se zmeniva!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem