cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pilates ali tae boo (aerobika)?

clock-img

14.12.2008, 22:17

clock-img

Bong

pencil-img

50

Rada bi si oblikovala postavo, ampak predvsem želim, da bi mi bilo to razgibavanje pomoč pri izgubi kg in da porabim nekaj kalorij.

Včasih sem hodla na tae boo, bil mi je všeč, zdaj pa razmišljam o kakšni jogi ali pilatesu?

Tiste ki imate izkušnje z pilatesom ali tu se tu delajo vaje za vso telo (noge, zadnjica, ...), ali, kot sem nekje slišala je predvsem poudarek na trebušnih mišicah (saj ne da bi bilo s tem kaj narobe, ampak jaz bi raje delala vaje za vse ,,kritične'' predele).
Kaj pa joga? Mi lahko katera malo razloži kakšne vaje so pa tukaj?

Hvala in lp.!user posted image

clock-img

14.12.2008, 23:14

clock-img

sesil

pencil-img

3017

pilates - odvisno kdo vodi. naša vaditeljica vključi še hrbet in roke in noge, rit pa pustimo pri miruuser posted image .
eni delajo izključno trebuh.
če želiš še kg izgubiti, boš pa morala kaj bolj aerobnega delat. pilates oblikuje telo, kg pa glih ne topi.

< Sporočilo je popravil sesil -- 14.12.2008 23:15:36 >

clock-img

15.12.2008, 14:06

clock-img

nuala

pencil-img

1653

Če želiš izgubiti nekaj kg potrebuješ aerobno vadbo. Fin je tek, hitra hoja, steper, kolo, aerobika ( vendar kakšna klasična oz. če imaš dovolj kondicije in nimaš težav s sklepi step ). 2 - 3x tedensko.
Jogo ali pilates pa vzemi za zraven za sprostitev in dobro držo 1x tedensko.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem