cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pilates

clock-img

03.09.2007, 12:32

clock-img

mayy

pencil-img

321

Mene pa zanima če pilates deluje, ali je dovolj če vadiš 1 krat tedenskouser posted image

< Sporočilo je popravil petka -- 25.9.2007 9:37:59 >

clock-img

03.09.2007, 12:39

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Če imaš velik za shujšat ti po moje ne bo pomagal ker se bo mišica oblikovala pod vso maščobo, zato je preimernejši kakšen tek, kolo, orbitrek, aerobika ali kar koli kar ti dvigne utrip 60-70% maksimalnega, saj se pri tem utripu topi maščoba. Pilates je predvsem za preoblikovanje telesa (trebuh, noge,...), krepitev mišic. Ampak to je le moje mnenje user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

03.09.2007, 12:44

clock-img

sani1

pencil-img

1382

mayy puncica ima prav, če se hočeš znebiti kilogramov se raje posluži hoje teka in kardio naprav... Pilates pa kasneje za oblikovanje mišic... Lahko pa kombiniraš vse skupaj in bo učinek sigurno dober... To je moje mnenje!

clock-img

03.09.2007, 13:07

clock-img

puncica

pencil-img

9847

A ja še to če se že spraviš pilates delat je 1× tedensko definitivno premalo, vsaj 3× bi bilo za silo. ti pa res predlagam tudi jaz kombinacijo pilatesa in teka, to je pa še bolje. user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem