cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pica z zelenjavo

clock-img

13.09.2005, 10:22

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Me pa zanima, kašno zelenjavo daste vse gor? Jst sm čist brez idej...pa še ne vem, kaj spada v OH dan !

clock-img

13.09.2005, 10:40

clock-img

Anonimen

Jaz sem ponavadi dala gor papriko paradajz melancane gobice korenček...... pač vse kar sem doma našla

clock-img

13.09.2005, 11:05

clock-img

Anonimen

Paradižnikovo mezgo s česnom, soljo in origanom, ter baziliko, narezan svež paradižnik, narezana sveža čebula, gobice, lahko daš še papriko...kar najdeš, razen koruze. Aja, jaz dam spodaj še pindjur, to je tista mešana zelenjava, polpekoča, kupiš v kozarcu, podobno kot ajvar, ful dobro vse skupaj naredi.

clock-img

13.09.2005, 12:18

clock-img

Anonimen

Mljask. To bom naslednjič. Včeraj sem se opogumila samo s ketchupom in papriko, prejšnjič samo s ketchupom. Komaj čakam.

clock-img

13.09.2005, 13:26

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Pizzi je zelo podobna FOCACCIA:
(vanjo/nanjo pač daš, kar imaš rad in kar paše v OH dan)

Sestavine: 50 dag testa za pico, 20 dag zelenih oliv brez koščic, 20 dag črnih oliv brez koščic,1 vejica rožmarina, olivno olje, sol.

Testo razvaljamo in damo v pekač, ki smo ga namazali z oljem. V testo rahlo vtisnemo olive, potresemo z rožmarinom in soljo. Pokrijemo s kuhinjsko krpo in postavimo za eno uro na toplo mesto.

Medtem ogrejemo pečico na 220 °C. Focaccio postavimo v pečico in pečemo približno 20-25 minut. Pet minut preden jo vzamemo iz pečice, jo pokapamo z olivnim oljem.

clock-img

14.09.2005, 10:58

clock-img

Una

pencil-img

399

Jst strem česen in je ful dobro, pa še diši lepo. Potem lahko daš na kolobarje narezan paradižnik, por, papriko, koruzo, čebulo (zraven paše tunina v lastnem soku), melancani, jedla sem s pečenim radičem, pa je tut ful fajn (hrustljavo).

Kar imaš od zelenjave, daj gor in ne more bit slabo.

Dober tek!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem