cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Piškoti za "tiramisu" in alergija na jajca

clock-img

05.12.2011, 08:42

clock-img

partizanka1

pencil-img

95

Zdravo!

Moj fantek je alergičen na jajca in me zanima, če kje prodajajo mehke piškote, takšne, kot so za tiramisu, vendar brez jajc. Hčerka je imela alergijo na KML in sem staknila take brez mleka, vendar brez jajc jih pa najbrž ni a neuser posted image

Ali poznate kakšne piškote, ki se takoj v stiku s slino/tekočino stopijo? Moj mali namreč z dlesnimi tako stisne, da košček žemlje oz. piškota takoj odtrga in mu v roko teh zadev ne upam dat, ker mu potem iz ust ven vlečem velike kose, da se ne zaduši user posted image . Star je 8 mesecev, zobkov še nima.

Za informacije sem vam hvaležna.

clock-img

05.12.2011, 08:48

clock-img

Star_a

pencil-img

318

clock-img

13.12.2011, 10:33

clock-img

cukr07

pencil-img

1393

Mi uporabljamo tele
user posted image

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem