cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Piškoti

clock-img

03.02.2011, 20:51

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

Danes sem našemu ponudila plasmom (ki so od 4 meseca dalje) piškot za 'lizat', pa so tako krhki, da sem mu ga vzela, ker je navalil tako na piškot, da sem se bala da ga bo na pol zlomil in da se bo začel davit. Nato sem piškot nadrobila in zmiksala skupaj z jabolkom, pa se mi zdi, da jabolko ni imelo nobenega drugačnega okusa oz. je bilo vse 'vodeno' kot prej, ko je imel samo jabolko.

Na kakšen način ste ve ponujale piškot oz. koliko piškotov v sadje? Če so pa še kakšni piškoti za otroke, ki so fini in niso tako krhki za 'lizat' - se priporočam.

clock-img

03.02.2011, 21:15

clock-img

mini86

pencil-img

6050

js sm mu kupovala oz še sdaj kupim da mu zmešam med breskvo in skuto lino piškote..
ma js pa nimam u glavi da bi se našmu tok drobile..stopile ja-ampak to je bistvo ane..pa tud dvomim da bi cel košček dol pogoutnil-bi ga pomoje premetavu v ustih tm se pa itak hitr stopi..

kok piškotov..po občutku..če maš velko jabolko, ne vem 2-3..odvisno kakšno gostoto bi želela..

ne skrbi glede tega kok jih daš notr..2x boš nardila kašo pa ti bo že vse jasno

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

03.02.2011, 21:24

clock-img

Lantea

pencil-img

362

Daj mu tisti keks nazaj v roko, pusti da ga liže, grize...ti se pa zraven usedi in ga opazuj. Če se bi mu zaletelo, si kar zraven in ga boš "rešila". Mu ne bo nič hudega, če se mu malo zaleti...kako se bo pa drugače naučil grizti. Jaz imam isto plazmon...najprej sem ji dala tistega, ki je kao za v mleko, ker se ful hitr raztopi...pa ga je čist lepo zlizala. Pa tud odgrizne (še nima zobkov) že včasih, pa lepo pomelje v ustih in je to to.

clock-img

04.02.2011, 10:11

clock-img

razglednica

pencil-img

252

se strinjam user posted image

tako tudi sama delamuser posted image user posted image

clock-img

04.02.2011, 21:52

clock-img

nusi

pencil-img

1833

jaz sem kupila plasmon brez gluten za v mleko in mu ga dala za lizat, samo si ga je nabasal po kosih v usta, zato ga je teba gledat kaj dela. Meni so zanič, tudi okus hrane mi po njih ni všeč, zato jih ne uporabljam. Za žvečit m u dam skorjo kruha

clock-img

05.02.2011, 18:54

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

Sem mu jih kar v mleko dala in mu poem dala za poiskusit. Malo kar je ostalo sem dala med jabolka.

Ne vem, tako krhki so ti piškoti, naš pa vse rad 'raztrančira', da res ne vem kaj bi ratalo s piškota. Za lizat mu bom kasneje raje dala.

clock-img

07.02.2011, 22:25

clock-img

cepetavka

pencil-img

36

Mene pa zanima zakaj dajete piškote otrokom? Za priboljške? Da jih nasiti? Kdaj pa ste dale prvič piškot otroku?

clock-img

08.02.2011, 12:53

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

Jaz sem mu dala piškot zaradi uvajanja glutena. Ker sem videla, da jih ok prenaša mu jih bom včasih dodala kakšnemu sadju ali rižu za malico, da ga bo malo bolj nasitilo kot samo sadje. Gledala sem pa tudi že večerne kašice, ki so za lahko noč in imajo tudi piškot.

clock-img

09.02.2011, 10:08

clock-img

bobi83

pencil-img

41

Strinjam se z Lanteo...
jaz sem tudi tako začela.
Pa daj ji tudi kruh (men je ped. svetovala, ko je imel 5,5 mesecev) - da se bo učila žvečenja. Zdaj imamo 7,5 in mu gre zelo dobro. Pa pasirane hrane ni od začetka maral! user posted image
Plasmon so super! Sam pazi, da ne boš pretiravala, ker so ful kalorični user posted image
Nasplošno, vsi izdelki Plasmon so dobri (imam srečo,. ker živim ob ita. meji in plasmon je italjanski user posted image

clock-img

09.02.2011, 17:17

clock-img

nusi

pencil-img

1833

zakaj sem mu dala pikot? Kaj pa vem iz firbca, me je zanimalo če ga bo jedel, ni bil prav navdušen in itak mu jih ne bi dajala, raje mu dam navaden kruh za glodat.

clock-img

12.02.2011, 17:39

clock-img

arruba

pencil-img

189

Piškoti Plazma so manj krhki od Plasmonovih. Sem pa sedaj ugotovila, da imajo v ponudbi tudi mlete, kar je super zaradi doziranja za mešanje s sadjem. Naš mali jih ima ful rad.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem