cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pgumne...33. dan (S)

clock-img

03.05.2006, 09:15

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Dobro jutro!

Danes pa sadje.... meni že pri ušesih ven leze..... pa tako rada sem ga imela...user posted image

Vsaj malo drugače bo danes, ko imam za kosilo ananas....

Težko bo za zdržat!!! Komaj čakam, da mine 24 ur!user posted image

clock-img

03.05.2006, 12:22

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

ojla...evo še mene...hvala bogu da mam rada sadje - je pa res, da nisem cel dan na sadju, ampak da ga kombiniram še z zelenjavo....pol gre pa lažje....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

03.05.2006, 12:25

clock-img

hariba

pencil-img

1387

Jaz imam pa najraje sadni dan, pa še največ nove volje mi vlije, ker zmeraj po sadnem dnevu tehtnica pokaže majn.

clock-img

03.05.2006, 16:20

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Js pa nimam rada sadja, že nasplošno neuser posted image , zato si pa raje na ta dan privoščim tudi zelenjavo, da ni tako enolično vse skup. Za zajtrk sem pojedla eno pomarančo, za kosilo pražene bučke z čebulo, česnom in rdečo mleto papriko, gor pa gora začimbuser posted image , njama je teknilo. Za pop. malico sn eno banano, zvečer me pa čaka še ananasuser posted image .

Pridno hujšajte....pa javljajte se kaj, ...zgleda da nas nove Vztrajne premagujejo v postihuser posted image  in to krepko!

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

03.05.2006, 21:49

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Evo, moj najbolj grešen dan - sem jedla celo meso!!!!! Ni in ni mi šlo s sadjem, sem bila kar skoz neki lačna, pa čeprav sva bila s tamalim cel dan zunaj... Zvečer pa grozna lakota in pade meso v omaki, ki je ostal od kosila user posted image user posted image user posted image

Jutri bo bolje :)

clock-img

03.05.2006, 22:37

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

poliloni - ne bodi slabe volje - to se ti ne bo nč poznalo - samo reci si, da je bilo to za dušo...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem