cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Peneči Aptamil

clock-img

03.07.2007, 09:15

clock-img

martinuška

pencil-img

140

Uporabljamo Aptamil 3 nadaljevalno mleko. Kupila sem ga v Intersparu, isto je bilo tudi s tistim iz DM-a. Ko ga naredim, zmešam etc. (delam po navodilih), je ful spenjeno in je skoraj tako spenjeno kot mleko pri kapučinu. V glavnem nenormalno...

A ve katera, kaj naj naredim, da se tega znebimo? Mala ga sicer pije, ampak proti koncu flaške je skoraj sama pena, in tega seveda noče pit. Poleg tega me malo skrbi, da vsega ne zrigne. Kakorkoli, to penjenje me ful moti.

Aja, a je mogoče Aptamil iz Mullerja kaj drugačen?

clock-img

03.07.2007, 09:19

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Mi smo vedno kupovali Aptamil iz Muellerja, tako da ti lahko povem, da nismo imeli nikoli težav s penjenjem in da smo bili zelo zadovoljni. Je pa drugačen, ker je delan za zahodni trg, tistega, ki ga kupiš v trgovini pa po nemški recepturi dela Droga Kolinska.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

03.07.2007, 20:24

clock-img

martinuška

pencil-img

140

arielca, hvala. Bomo poskusili z Mullerjevim Aptamilom.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem