cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pekoče bradavice

clock-img

17.12.2007, 10:43

clock-img

florecita

pencil-img

409

Lep pozdrav!

Stran nazaj sem prebrala o pekočih bradavicah, ta problem imam jaz sedaj , dva dni traja.

Tisti filing sem imela takoj po porodu (par dni) dokler se ni vzpostavilo to ravnovesje oziroma dokler se bradavice kao ne utrdijo... torej ta občutek že poznam.
Me pa zanima zakaj se mi je ta pekoč občutek pojavil sedaj spet, enako boleč, ko je pa naš user posted image  star 21 mesecev! In se doji le občasno, zvečer.
Do sedaj nisem imela res nobenih problemov.

Lahko to ''težavo'' reši osebna zdravnica ali G?

Prosim svetujte mi vsaj h komu naj grem, ker boli celi user posted image  dan!

clock-img

17.12.2007, 11:28

clock-img

pilar28

pencil-img

203

ojla
jaz sem to rešila kar z blazinicami Multi-Mum za intenzivno negobr.
V lekarni priporočajo že ob prvem dojenju, je antibiotik in se ne izpira pred dojenjem-poiskusi- meni je pomagalouser posted image

clock-img

17.12.2007, 12:03

clock-img

Rozmarinka

pencil-img

466

Ja, te MultiMum lanolin komprese za bradavice so odlicne user posted image user posted image user posted image
Jaz sem si na zacetku mazala bradavice z MultiMum lanolin kremo, ponoci pa sem dala cez se zgoraj omenjene komprese. Situacija je bila takoj boljsa !
Jih pa ne dobis v vsaki lekarni, probaj narociti po
spletu,  http://www.lekarnar.com/

clock-img

18.12.2007, 07:12

clock-img

anju

pencil-img

2573

do tega lahko pride tud zarad glivic. malo drugačno ravnovesje v ustkih malčka, pa je. res poskusi s kompresami multimam. jih imaš lahko gor magari cel dan. meni se vsake toliko zgodi, da malo peče, se s temi kompresami kar hitro popravi.

clock-img

19.12.2007, 18:12

clock-img

pupa79

pencil-img

97

oj
tudi jaz sem imela probleme s pekočimi bradavicami.pomagalo mi je, da sem si jih po podojih mazala z Daktarin gelom in pa spirala z mešanico kisa in vode (3:7)
upam, da bo pomagalo. je pa to bilo v tistem času, ko je najina pikica imela soor.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem