cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Papirna zgibanka

clock-img

11.06.2013, 20:34

clock-img

saragr

pencil-img

164

Kaj se katera spomne igre iz šolskih dni, ko se je iz papirja naredila neka zgibanka, pa si jo dal na prste leve in desne roke in gor napisal stevilke, potem premetal to zgibanko tolikokrat kolikšna številka je bila izbrana in potem obračal zavihke papirje. No,, narediti jo znam samo se ne spomnim kaj vse je bilo napisano potem pod tistimi zavihki, ki so se dvigovali.

clock-img

11.06.2013, 21:08

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Se spomnim in še jih izdelujem - sedaj za svoja malčka user posted image

Mi smo na zunanja 4 polja napisali številke. Ko se odpre, pa smo na 2x4 polja narisali nekaj (sonce, oblak, cvetlica, ...); in potem, ko se krak odpre, je notri nekaj pisalo npr.: naredi 10 počepov, skoči v zrak, žvižgaj, ... in podobno

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

11.06.2013, 21:11

clock-img

orchid

pencil-img

72

Jaz sem si jih kar naložila kot aplikacijo - android za ostale mobitele ali iOs za iPhone... - origamo

Luštno je obujati spomine, kajne?

clock-img

13.06.2013, 08:49

clock-img

belibeli

pencil-img

28

mi smo tudi ravno delali, nekdo se spomni, potem pa to dela cel razred nekaj časa

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem