cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Palačinke v goveji juhi?

clock-img

01.03.2007, 14:15

clock-img

sisi80

pencil-img

248

Minil je en teden 90 dnevne diete. Prosim, če mi lahko poveste, ali lahko jem palačinke v goveji juhi na B dan?
Kdaj lahko jem (ali sploh lahko): gobovo juho (iz knorrove vrečke),
                                                   šnite
                                                    sirove štruklje
                                                    orehe, mandlje, arašide
Sem zahtevna, kaj?

Hvala za odgovore.

clock-img

01.03.2007, 14:27

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Palačink sploh ne smeš jest, ker so kombinacija OH in B, isto velja za štruklje in šnite, če misliš s tem kruhove rezine, pomočene v jajce in ocvrte, gobovo juho pomoje na OH dan, oreščke pa na sadni dan.

clock-img

01.03.2007, 18:32

clock-img

sisi80

pencil-img

248

Zdaj pa ne razumem. A niso palačinke iz mleka in jajc, kar so vse beljakovine? Pa šnite tudi. Saj kruh pa ni prepovedan na B dan. No, kljub temu hvala za odgovor, ampak res ne razumem najbolj.

clock-img

01.03.2007, 18:35

clock-img

facka

pencil-img

789

goveja juha je beljakovina, palačinke pa OH, pa v palačinkah so jajca, ki so B, sploh ne gre skupi, še to, če boš jedla palačinke na OH, jih po pravem naredi z vodo, sam to mi je pa bljak

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

clock-img

01.03.2007, 19:16

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Palačinke so iz mleka,jajc (B) in moke (OH), se prav čist napačna kombinacija, tud če jih nardiš z vodo, ker so še zmer jajca beljakovina, ne?
Mi pa ni preveč jasno kako je lahko kruh dovoljen na B dan, če je pa OH user posted image

clock-img

02.03.2007, 06:39

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

*palačinke si privošči za večerjo na OH dan
*šnite..jah, ančeloma bi jih lahko na B dan....ampak samo eno, ker je kao dovoljen en kos kruha
*arašidi in ostali oreščki so tretirani kot sadje.....samo spet ga ne smeš pojesti pol kile


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem