cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pa kaj je s tem forumom?

clock-img

01.12.2010, 21:16

clock-img

Taddy78

pencil-img

1983

user posted image A mi lahko prosim kdo pove, kaj je s tem forumom? Se prijavim, napišem odgovor, se mi napiše, da je preteklo preveč časa...kako za vraga je to mogoče, če še 2 minuti nisem prijavljena.
Se odjavim, še 1x prijavim in pol gre. Ampak bog ne daj, da sem predolgo gor, ker me po 20minutah spet ven vrže. 
Seveda, glavno da je na strani taužnt oglasov...kot da jih kdo gleda user posted image
Mogoče je pa v tem fora, da me ven meče, da vmes pogledam še kak oglas (pa ga ne!)...reklame, reklame, same reklame...ne moreš TV-ja v miru gledat, so v vseh revijah, na spletnih straneh...zmešalo se mi bo...še teh nekaj minutk, kaj si vzamem na dan, ne morem nič do konca napisat.

clock-img

01.12.2010, 21:23

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

ne ampak res, tole dans presega že vse meje... sej načelno sm ful potrpežljiva pa vse, ampak a je tko težko dat gor neko pasico 'popravljamo/prenavljamo stran'? tok da vsaj veš da se neki dogaja?

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

01.12.2010, 21:26

clock-img

tasa_m

pencil-img

21300

Ma, meni je vse belo user posted image  user posted image Nicki uporabnic so bele barve, prav tako ne vidim številk na kakšni temi, ... Ehhh, brez veze.
Dajte porihtat ta RR že, ker če ne šteka eno pa začne drugo. user posted image

clock-img

01.12.2010, 21:45

clock-img

majana79

pencil-img

8822

Samo resno... Tako ignorantskega odnosa do uporabnikov, ki so, še enkrat ponavljam, tudi pri vas podlaga za oglaševalce, pa če priznate ali ne, nisem zasledila še na nobenem forumu.

A je res tako težko odprt vsaj eno sticky temo, kjer bi nas obveščali o dogajanju, če ne že poslat obvestila po mailu, povedat da rešujete napako (jo?!!) in se opravičit? Res ne razumem te politike.

Občutek imam, da so modi tukaj čisto ločeni od adminov in lastnikov in da se morajo skoraj najavit, da sporočijo napake in pritožbe uporabnikov? Pa tudi če modi nimajo nobene 'novice' bi lahko dali vsaj kak glas od sebe, da dejansko preberejo naše pritožbe.

Programerji naj se pa zamislijo nad kodo, ker to niso nove napake.


clock-img

02.12.2010, 10:08

clock-img

mini86

pencil-img

6050

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Ma, meni je vse belo user posted image  user posted image Nicki uporabnic so bele barve, prav tako ne vidim številk na kakšni temi, ... Ehhh, brez veze.
Dajte porihtat ta RR že, ker če ne šteka eno pa začne drugo. user posted image



istooooo


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

02.12.2010, 10:41

clock-img

Taddy78

pencil-img

1983

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

ne ampak res, tole dans presega že vse meje... sej načelno sm ful potrpežljiva pa vse, ampak a je tko težko dat gor neko pasico 'popravljamo/prenavljamo stran'? tok da vsaj veš da se neki dogaja?



Da bi dali oglas na RR pa so nas recimo imeli čas nevem kolikokrat klicat...Se mi zdi da je forum postavljen, oz. obstaja samo še zato, da služijo na oglasih user posted image . Če katera slučajno pove kaj preveč podatkov, ki bi lahko mejili na brazplačno reklamo, jo že skinejo, da bi pa kaj zrihtali, da bi lažje dostopali oz. pisali na forum pa ne.

clock-img

03.12.2010, 09:00

clock-img

botrca

pencil-img

14679

Meni pa kaže napačen datum in uro, in nicki so beli oz. prozorni, pa št. ni...pa ....eh malo predolgo traja vse skupaj. user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

03.12.2010, 09:00

clock-img

nadka30

pencil-img

3057

ma kaj je narobe nimam nobenih tem čuden datum????????????????????
kje so septemberke 2010 pa celjske nosečke drugi del????????????????????????

mislim nekaj je fejst narobe z tem forumomuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.12.2010, 09:00

clock-img

nadka30

pencil-img

3057

pa še brat ne morem nič ker je nazadnje bilo kao napisano ob  polnoči, ni novih tem, ni zadnjih sprememb, pa kaj user posted image se dogajauser posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem