cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

PRVI avgust

  
clock-img

22.07.2008, 15:06

clock-img

db

pencil-img

361

Živijo odločila sem se da s prvim avgustom začnem hujšati ali se katera pridruži. Sama bom začela po ločevalni dieti.

clock-img

23.07.2008, 07:55

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

jaz mam ravno na ta dan rojstni dan tko da dvomim da bi mi hujšanje uspelouser posted image tebi pa želim srečouser posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

24.07.2008, 22:55

clock-img

minabo

pencil-img

100

Jaz se ti pridružim. Katero dieto bom imela, pa še ne vem. Verjetno Montija...Znebiti se moram 10 kg, lahko tudi malo več. Ne bo škodilo.user posted image

clock-img

25.07.2008, 00:25

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: db

Živijo odločila sem se da s prvim avgustom začnem hujšati ali se katera pridruži. Sama bom začela po ločevalni dieti.



user posted image user posted image user posted image user posted image  Aha ti si tko kot jaz, izbiraš pravi datum.

No ja, tudi jaz se poigravam z mislijo, da bi začela 1. avgusta...user posted image

clock-img

29.07.2008, 12:21

clock-img

db

pencil-img

361

evo jaz grem sigurno na dieto zgubiti pa želim najmanj 10 kg

clock-img

29.07.2008, 12:39

clock-img

nena m

pencil-img

286

jaz tudi. upam, da mi uspe vsaj kakšnih 8 kg.

clock-img

29.07.2008, 20:30

clock-img

amaya

pencil-img

4434

Ma jaz kao že nekaj...pa sem šla po Montiju in sem se še zredila...zdej sem pa malo user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

29.07.2008, 20:30

clock-img

amaya

pencil-img

4434

rada bi zgubila pa vsaj 7 kg...kar je več je user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

30.07.2008, 09:25

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

ojla no se vam še jaz pridružim pri hujšanju čeprav jaz že lep čas hujšam in sem jih zgubila že 17kg rada pa bi še 10kg seveda če mi uspe shujšati no punce kera bi začela v špetek naj sporoči svoje stanje in koliko bi rada zgubila pa nardimo razpredilnico in vsak petek se oglašamo in povemo razultat tako bomo imele vse več volje pri hujšanju in veselja

clock-img

30.07.2008, 09:55

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

Eto še mene. Se že kake 14 dni držim. Shujšala sem 2 kg, Tko da sem na dieti manj in bolj zdravo jej "žri".

Kolk bo šlo dol, ko bo super. Bom pa jaz na "dieti" do aprila, ker moram dol spravt kr dost vsaj 25 kg. Mah ja so se kr nabral ti hudič presnetuser posted image

clock-img

30.07.2008, 10:05

clock-img

bella02

pencil-img

1331

KIKI, čestitam, da si se odločila hujšat. Upam samo, da ne misliš do aprila držat 90-dnevne, torej jo ponavljat. Sem jo uspešno dala čez, vendar moraš po treh mesecih nehat z strogo dieto in se držat jedilnika le v toliko, da ne mešaš OH, beljakovin, kajti drugače lahko resno ogroziš svoje zdravje. Se da, samo voljo je treba imeti.

Če se te diete držiš, je uspeh zagotovljen. Pa všeč mi je zato, ker telo dobi vse potrebne stvari, le ločeno. Če kdo hujša po tisti, ko ne smeš riža in krompirja, se ju bo ta čez določen čas nažrl, ne le najedel, ker je slovenska kuhinja pač taka.
Jaz se pridružim drugič. V teh dneh namreč pričakujemo . Bo pa potem potrebna spet enkrat 90-dnevna, se zavedam . Veliko uspeha!!!

clock-img

30.07.2008, 10:45

clock-img

Zanica

pencil-img

537

pridružim se tudi jaz, vendar sam že na 3. dnevu ločevalne in verjemite da sem že 1 dober kg dol spravla!!!!!! In počutim se res boljše, ko ne žrem vse kar mi pride pod nos user posted image .

Tako da se bom tudi jaz naslednji petek oglasila.... samo me skrbi jutrišnji dan... ampak tokrat bo šlo nekak čez....

clock-img

30.07.2008, 12:59

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Evo, se pofočkam še jaz.
Sem že hujšala in izgubila 9 kg sedaj sem imela 2 meseca premora, zdaj pa spet naprej. Moja želja je izgubiti še cca 20 kg.
Tako, da se 1. oglasim. Upam, da nas bo veliko.

clock-img

30.07.2008, 15:32

clock-img

amaya

pencil-img

4434

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

ojla no se vam še jaz pridružim pri hujšanju čeprav jaz že lep čas hujšam in sem jih zgubila že 17kg rada pa bi še 10kg seveda če mi uspe shujšati no punce kera bi začela v špetek naj sporoči svoje stanje in koliko bi rada zgubila pa nardimo razpredilnico in vsak petek se oglašamo in povemo razultat tako bomo imele vse več volje pri hujšanju in veselja



a boš ti to porihtala?

OK, alora....moja teža: 67, zaželjena 57......


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

30.07.2008, 15:38

clock-img

Zanica

pencil-img

537

moja teža je pa 94, rada bi "samo" 30 kg dol spravla...user posted image

clock-img

30.07.2008, 18:49

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Jaz priporočam Montija (zdaj) in ne 90 dnevne(pred tremi leti), bila na obeh in le po Montiju ti uspe težo obdržati. Res pa je da ti Monti spremeni prehranjevalne navade in sedaj nebi niti v sanjah dala v usta nekatere hrane ki se mi je prej zdela samoumnevna.

Drugače pa še nekaj pomaga - telesna vadba.
Naj povem da sem včasih sama sovražila tek in mi je šlo na bruhanje ko sem pomisla da bi jaz mogla teči. Zdaj pa to že počnem nekaj mesecev po kak kilometer ali dva zvečer in počutim se čudovito, kilogrami pa se tudi topijo oz. telo se spreminja. Pa naj povem še to da nisem bistveno shujšala le 8kg v pol leta ampak počutim se veliko bolje.

clock-img

31.07.2008, 09:30

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

TABELA

ime   žel.iz.teža  izgubljena teža
 
31.7                   1.8
 
rakica1 10kg
71,90kg
 
amaya   10kg
67.00kg
 
zanica    30kg
94,00kg
 
db          10kg
 
 
nenam     8kg
 
 
kiki  
 

sergeja  20kg 



DEJTE PREGLEDAT TO TABELO,PA  ČE KAJ NI VREDU PA  SPOROČITE
 

IZVIRNO SPOROČILO
 
LEPO PROSIM DA ŠE OSTALE SPOROČITE KOLIKO IMATE KG DA LAHKO DOPIŠEM
 
VELIKO SREČE PRI HUJŠANJU IN VOLJE

clock-img

31.07.2008, 11:50

clock-img

Solzice

pencil-img

162

....

_____________________________

Čas je dober do nas.
Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov.
( D.Steel )

clock-img

31.07.2008, 11:52

clock-img

minabo

pencil-img

100

Mene si spustila...
Torej:
Minabo 70 kg, 10kg dol

clock-img

31.07.2008, 12:14

clock-img

nena m

pencil-img

286

Jaz imam 74 kg.

clock-img

31.07.2008, 19:03

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

TABELA

ime   žel.iz.teža  izgubljena teža
 
31.7                   1.8
 
rakica1 10kg
71,90kg
 
amaya   10kg
67.00kg
 
zanica    30kg
94,00kg
 
db          10kg
 
 
nena m    8kg
74kg 
 
kiki  
 

sergeja  20kg 


minabo  10kg
70kg



DEJTE PREGLEDAT TO TABELO,PA  ČE KAJ NI VREDU PA  SPOROČITE
 

IZVIRNO SPOROČILO
 
LEPO PROSIM DA ŠE OSTALE SPOROČITE KOLIKO IMATE KG DA LAHKO DOPIŠEM
 
solzica če bi rada bila v tabeli prosim da sporočiš jutri stanje in te bom vpisala v tabelo
 
JUTRI SE VAGAMO TAKO DA PROSIM ZA STANJE DA SPOROČITE SVOJE LEP POZDRAV

 
VELIKO SREČE PRI HUJŠANJU IN VOLJE

clock-img

31.07.2008, 23:45

clock-img

petrinja

pencil-img

440

evoooo šeee meneeeeuser posted image .

znebiti se moram še tiste prednosečniške teže ( pa saj veste, se preseliš na svoje, ješ pred tv,in voila + 10kguser posted image ), no potem sem se pa še v nosečnosti zredila za 30 kil, ki pa sem jih uspešno že dol sklatila, tako da me sedaj čaka, da pridem zopet na 60 kilc.

to pomeni -14 kil.

stanje sedaj: 74 kg

stanje potem: 60 kg

čeprav imam idejo, da je dobro tudi meriti obsege, saj če se še malo ukvarjaš s športom, ti kile ne grejo nič kaj dol, saj maščobo nadomestijo mišice, ki so težje.

jutri pa v nove dogodivščineuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

clock-img

01.08.2008, 07:59

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

jutro vsem skupaj najprej vas postrežem z dišečouser posted image user posted image  kavico
no danes je vaganje jaz sem veselauser posted image user posted image zelo zato ker sem zgubila -0,70dek in novo stanje je 71,20kguser posted image user posted image  no upam da se pri vas tudi pozna in da ste kaj zgubile držim pesti za vse lep dan vsem skupaj

 petrinja ja vem dobr kako je ko sam enkrat živiš pa po nosečnosti posebaj ko se zrediš jaz tudi bi rada prišla na prejšnjo težo zato pa toliko vstrajam user posted image user posted image user posted image pri hujšanju sam velik volje in veselja ti želim kot vsem ostalim user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.08.2008, 08:31

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.08.2008, 08:49

clock-img

pi

pencil-img

918

Tudi jaz se vam bom pridružila.
Prosim če me napišeš zraven. -7 kg

Želim vam čim manj kilogramov.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem