cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

PRVI PREGLED OTROKA

clock-img

28.03.2005, 12:27

clock-img

nanav

pencil-img

18

Pozdravljene!

23.3. se je malo z zamudo rodila mojá puncka,ker pa sem bila tako srecna, da greva iz bolnice, se ne spomnim, da bi´kaj omenili, da moreva na kaksen pregled po dolocenem casu v bolnico. Je to potrebno?
LP:)

PS: So tudi vas bolele prsi na zacetku dojenja?

clock-img

28.03.2005, 13:05

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Kar se pregleda tiče, naj bi bil tam nekje ene mesec po rojstvu pri izbranem pediatru. Kar se pa dojenja tiče, pa mene boli še po 3,5 meseca.

clock-img

28.03.2005, 13:07

clock-img

Anonimen

Če se prav spomnim, moraš sama poklicati edega od pediatrov v vašem zdravstvenem domu in se naročiti na pregled. On potem ostane zdravnik tvojega otroka do odhoda v šolo. Zato si izberi kakšnega, za katerega si slišala, da je dober. Pa ne pusti se takoj odgnati, ker dobri imajo ponavadi dren.
Ob odhodu iz porodnišnice pa si dobila tudi eno kuverto, v kateri so izvidi za tega pediatra.

clock-img

28.03.2005, 18:44

clock-img

Anonimen

Na prvi pregled naju je naročila patronažna sestra.

clock-img

29.03.2005, 07:30

clock-img

Anonimen

Ko sem prišla domov, sem poklicala v ZD, se predstavila in povedala,kdaj sem rodila. Takoj naslednji dan je prišla patronažna sestra. Je rekla, naj še enkrat pokličem v ZD k pediatru in se naročim za prvi pregled. Tako sem tudi naredila. Ker je bilo ravno poletje in čas dopustov, smo imeli prvo posvetovalnico pri 1,5 meseca.

clock-img

31.03.2005, 19:01

clock-img

mtd

pencil-img

767

hoj, čestitke za bebiko,
glede prsi: bolele so me bradavice - pomaga lanolin mazilo, dobiš v lekarni

za 1. pregled je pri nas tako: ko prideš domov je treba odpustnico iz bolnice v zd nest, pol pa patronažna na prvi obisk s sabo vabilo prnese, mi smo meli pregled 1m po porodu, se mki zdi:)
lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem