cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

PRSNA ČRPALKA tommee tippee

clock-img

12.01.2009, 10:09

clock-img

MATEJKA_

pencil-img

1170

ALI IMA MOGOČE KATERA IZKUŠNJE S PRSNO ČRPALKO TOMMEE TIPPEE???
lp,m

clock-img

12.01.2009, 15:29

clock-img

Inigo

pencil-img

4378

jst sm jo imela. vprašaj, kaj te zanima?

clock-img

14.01.2009, 13:43

clock-img

Bubble

pencil-img

20

Jaz jo uporabjam in dela user posted image

clock-img

15.01.2009, 11:16

clock-img

mala navihanka

pencil-img

43

misliš to ročno ali električno?Jaz sem jo uporabljala,pa je bla kar uredu dokler si nisem kupila od NUK-a električne (50 evrov),z ročno od tommee t. sem se pa kar fajn namantrala ,da je kaj priteklo ven!Če je še nimaš bolš,da si kupiš električno od NUK-a pa še v ceni ni velike razlike, od AVENTA je pa 150 evrov!

clock-img

20.01.2009, 18:52

clock-img

TIGRČEK

pencil-img

4

Jst jo uporabljam že dva meseca, je čist ok, sam mal me že roke bolijo saj črpam vsak obrok, saj se moj tri mesečni sinček noče dojiti, se mu ne da vleči.

clock-img

23.01.2009, 23:33

clock-img

Anonimen

Jaz jo imam tudi in je super, ker lahko črpaš tudi v via aventove lončke (ker ima nastavek zraven za ozke ali široke stekleničke)- če shranjuješ v zmrzovalnik

clock-img

25.01.2009, 16:47

clock-img

žabicamala

pencil-img

125

Jaz jo prodajam, če te mogoče zanima. 

clock-img

26.01.2009, 00:17

clock-img

Anonimen

Jaz sem jo uporabljala mesec in pol, samo meni al ni znala sprožit tega izcejalnega refleksa al pa jaz res nisem imela skoraj nič mleka ... jo pa tudi jaz prodam, če katera hoče.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem