cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

PROSIM, POMAGAJTE S PREDLOGI

clock-img

06.09.2004, 16:30

clock-img

BRINA10

pencil-img

2

:bravo:Forum prebiram redno, že zasvojena, oglašam pa se bolj redko. Tokrat potrebujem POMOČ :zmeden::zmeden:, pomagajte s predlogi. :zajcek::zajcek:
Počasi se že "odpravljam v Rim" - 37 teden, pa me zanima, kako in na kakšen način ste VE obvestile vse domače, prijatelje, sodelavce itd. ......teh je kar nekaj. KAKO STE SE VE ZNAŠLE! Pomagajte z vašimi predlogi.
Vsem se že vnaprej zahvaljujem in želim lep popopldan!
Brina10:sloncek::sloncek::sloncek:

clock-img

06.09.2004, 16:41

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

Jest sem poslala sms-je pa sej to se itak pol samo razve :)

clock-img

06.09.2004, 17:01

clock-img

Anonimen

Starše (njegove in moje) in mojo najboljšo prijateljico sva poklicala že iz porodne sobe. Žlahta je potem tako izvedela od staršev.
Za sodelavce sem že prej pripravila doma v vrečko šampanjec in sladkarije in jih je potem moj ljubi nesel, še ko sem bila v porodnišnici.
Njegove prijatelje je obvestil sam, v tistih dneh, ko je bil pač še sam doma, moji pa so izvedeli postopoma, v glavnem pa sem pošiljala smske.
Nikakor pa si nisem že pred tem belila glave s tem, kako bom vse obvestila. Najbolj važno mi je bilo, da izvejo starši in moja najboljša prijateljica.
Pozdravčke, Nojči 36 4/7:sloncek:

clock-img

06.09.2004, 17:26

clock-img

Urša

pencil-img

4648

SMS-i, torej mobilna tehnologija. ;) Ne se obremenjevat s tem, bojo vsi zvedl, brez skrbi, tud če jih nauš ti obvestila, boš vedla, ko bojo telegramčki kapljal v porodnišnico. 9nebesa

clock-img

07.09.2004, 13:51

clock-img

TARA in MAJ

pencil-img

2287

NAREDI KOT URŠA:bravo:

clock-img

10.10.2004, 23:44

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

tudi jaz sem poslala sms.
ist na kratko, spol, ime, tezo, ter dolzino otrocka. ostalo pa je slo vse samo..

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem