cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

PROBLEM!!!

clock-img

23.04.2008, 11:23

clock-img

barby78

pencil-img

813

Mene pa zanima,ce je katera ze imela ali ima podoben problem!

Minil je mesec od poroda in opazila sem,pri umivanju pa tud z ogledalom sem si pol pogledala,kot da bi imela nekaj v noznici.v bistvu se ne vidi kot bi bila luknja,ampak kot da imam neko pregrado.po prvem porodu vem da tega ni bilo.a mislite,da je mozno da se maternica tako povesi user posted image

Mogoce se bo kateri zdelo smesno (tud napisano je bolj tako) ampak me res zanima,ce mi lahko katera odgovori.poporodni pregled imam cez 14 dni.


_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000

clock-img

23.04.2008, 11:51

clock-img

vesel

pencil-img

770

Jaz bi slaprej do G. kaj pa ves kaj je.

_____________________________

druzina je zame vse!!

clock-img

23.04.2008, 12:34

clock-img

ursalara

pencil-img

2232

Najbolje da res do  G in ti bo on povedal kaj in kako

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa

clock-img

23.04.2008, 12:39

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Po opisu sodeč bi to lahko bila povešena nožnica. Jaz sem po drugem porodu imela povešeno steno nožnice in sicer sem to ugotovila tako, da sem maternični vrat zatipala kakšna 2 cm od vhoda v nožnico, videti ej bilo pa približno tako, kot opisuješ. G mi je zagotovil, da se bo to popravilo s Keglovimi vajami. In se je res; mogoče je MV zdaj kak centi nižje kot prej, a stanje je normalno. Ampak sem jih delala res redno - med vsakim dojenjem sem jih naredila, kolikor je šlo.

Popravi se pa toliko, kolikor gre nazaj v 3-4 mesecih, max. 6, tako da se splača potruditi s Keglom. Vsaka naslednja nosečnost lahko stanje spet poslabša.

clock-img

23.04.2008, 14:29

clock-img

jajula

pencil-img

1191

Jančika,
a si se takrat tud kaj s športom ukvarjala al ni priporočljivo?

clock-img

23.04.2008, 15:50

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

S športom sem se po dogovoru z ginekologom začela ukvarjati 6 tednov po porodu. Sem tudi sama pomislila, če je to OK, pa zgleda, da je.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem