cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

PO PORODU.......

clock-img

21.01.2007, 17:08

clock-img

malecka

pencil-img

1665

No iščem pa ne najdem, usmerite me in povejte mi kaj pa ve doječe matere jeste, kaj imate na jedilniku za bolj kakovostno mleko. Jaz pijem ogromno čaja, glede prehrane pa mi je jasno da ne bi preveč mastne, pa surove ali kisle. Zanima me bolj nevsakdanji jedilniki npr. juhca, pire krompir, rdeča pesa.....
user posted image user posted image lep pozdrav


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

21.01.2007, 17:11

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

em pomagati,ker sem jedla VSE v mejah normale in prav je tako

clock-img

21.01.2007, 20:37

clock-img

Nogavica

pencil-img

3170

Jaz sem se zaenkrat čisto odpovedala samo solati in čebuli, ker jo je po nekaj poskusih vedno zvijalo. Od naštetega (juhe, pesa, krompir) jem vse.
Drugače pa si kar pogosto naredim še polento z mlekom in pijem čaj (janež mix) - se mi zdi, da imam več mleka potem.

< Sporočilo je popravil Nogavica -- 21.1.2007 20:41:03 >


_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

clock-img

21.01.2007, 20:47

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz se nisem ničemu odpovedala. user posted image  Ka se mi je zluštalo, sem jedla, kar pa mi ni dišalo, pa nisem jedla. Pila sem le vodo - v hekolitrih user posted image  in imela mleka najmanj za trojčke. user posted image
Edino mleku in mlečnim stvarem sem se izognila (če se je le dalo user posted image ).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

21.01.2007, 20:49

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Morda ti bo ta link kaj pomagal http://med.over.net/phorum/read.php?f=94&i=2374&t=2354
sicer pa - jaz sem se obakrat prvi mesec dokaj pazila, potem pa počasi začela jesti skoraj vse. Pazim edino pri stvareh, ki mene napenjajo, drugače pa jem čimbolj raznoliko in zdravo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

21.01.2007, 20:53

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

po 4 dneh v porod. sem prišla domov. Obiskat me je prišel bat z nečakoma. Jedli smo narezek, jaz pozabila, da ne smem kislih kumaric. Celo noč mi je user posted image  jokal. Tko da, lahko ješ vse, samo ne prekislo.

clock-img

24.01.2007, 22:16

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

25.01.2007, 12:56

clock-img

asuram1

pencil-img

3

jaz sem jedla vse v mejah normale, sem pa veliko veliko pila vode in čaja (zaradi mleka) in vsaj 2dl mleka na dan sem popila ali pa kakšen jogurt namesto tega pojedla

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem